Makyaj Ürünleri Türkçe makyaj videoları hakkında

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Kedi Tuyu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2009
1.893
1
Merhaba kızlar :KK8:
Ben youtubeda makyaj videoları izlemeyi çok seviyorum. Bildiğiniz gibi bu tarz videoları genelde yabancılar daha çok yapıyorlar. Fakat bu işi yapan türk bayanlarda mevcut. Sizde bu tarz videoları izlemeyi seviyorsanız bahsettiğim bayanların youtube kanalları aşağıda yer alıyor

Pancardan doğal ruj, evde doğal ruj nasıl yapılır? Evde ruj yapımı

Doğru kaş boyama nasıl olmalıdır?

Evde Kaş Nasıl Alınır ? Kaş alma tekniği

Fırçayla fondöten nasıl sürülür?

Doğal ruj nasıl yapılır?

Kalıcı makyaj silinebilir mi? Kalıcı makyaj silinebilir mi?

Kalıcı makyajın bakımı nasıl olmalıdır? Kalıcı makyajın bakımı nasıl olmalıdır?

Makyajın uzun süre bozulmadan yüzümüzde kalmasını nasıl sağlarız? Makyajın uzun süre bozulmadan yüzümüzde kalmasını nasıl sağlarız?

Kalıcı makyaj uygulaması kaç seans sürer? Kalıcı makyaj uygulaması kaç seans sürer?

Yaz aylarında cilt bakımı nasıl yapılmalıdır? Yaz aylarında cilt bakımı nasıl yapılmalıdır?

Londradabirturkkizi: Londradabirturkkizi Channel - YouTube
bilgentolis: bilgentolis Channel - YouTube
gizemilktan: gizemilktan Channel - YouTube
powderpuffbb: powderpuffbb Channel - YouTube
bumm88: bumm88 Channel - YouTube
tubi19: tubi19 Channel - YouTube
topukluayakkabim: topukluayakkabim Channel - YouTube
pirinkipisa: pirinkipisa Channel - YouTube
kozmetikdosyasi: kozmetikdosyasi Channel - YouTube
MerveBilir: MerveBilir Channel - YouTube
azideev: azideev Channel - YouTube
Mission Beauty TV: Mission Beauty TV Channel - YouTube
Ece İçen: Ece İçen Channel - YouTube
Güzellik Kazanı: Güzellik Kazanı Channel - YouTube
ModaLiza: ModaLiza Channel - YouTube
Melis Limes: Melis Limes Channel - YouTube
Pembe Defter: Pembe Defter Channel - YouTube

Son düzenleyen: Moderatör:
Süpersin aswang. :KK19:
Biraz da Türklerden, Türkçe izleyelim makyaj videolarını. :KK19:

Canım özellikle londradabirtürkkızının videolarını izlemeni tavsiye ederim. Çok güzel şeyler anlatıyor çok bilgili makyaj konusunda. Kendisinden bir dolu şey öğrendiğimi söyleyebilirim :KK1: Birde çok güleryüzlü pozitif. İzlerken sırıta sırıta izliyor insan :KK1:

Son düzenleme:
londradabirturkkizi çok sempatik sevdim onu takibe de aldım
Bir de bilgentolis isimli kişinin diksiyonu ve enerjisi çok iyi çok hoşuma gitti o da teşekkürler paylaştığın için :-)

çok hoş yaa =)

payLaşım için teşekkürLer =)

londradabirturkkizi çok sempatik sevdim onu takibe de aldım
Bir de bilgentolis isimli kişinin diksiyonu ve enerjisi çok iyi çok hoşuma gitti o da teşekkürler paylaştığın için :-)

Canım bende en çok ikisini severek takip ediyorum. Hepsinin videoları güzel ama en çok ikisini başarılı buluyorum :)

çok hoş yaa =)

payLaşım için teşekkürLer =)

:KK52::KK52::KK52:
Süper paylaşım teşekkürler

Bende londradabirturkkizi'ni takip ederim genelde
Paylaşım için teşekürler

Rica ederim kızlar.:KK16: Yeni kişiler keşfedersem yine eklerim buraya :KK52:

ozdenulusoylu ne kadar tatlı.bütün videolarını izledim neredeyse.ben de Türkçe makyaj videoları bir yerde topluca olsa da izlesek diyordum.faydalı bir paylaşım oldu.çok teşekkürler aswang,büyüksün:81:

ozdenulusoylu ne kadar tatlı.bütün videolarını izledim neredeyse.ben de Türkçe makyaj videoları bir yerde topluca olsa da izlesek diyordum.faydalı bir paylaşım oldu.çok teşekkürler aswang,büyüksün:81:

Rica ederim canım :) İçlerine yeni biri daha katıldı linkini az sonra başlığa ekliyeceğim

Aaa hani belli bi süreden sonra mesajda düzenleme yapılamıyor ya, hiç düşünmemiştim ilk sayfaya ekleyebileceğini bu yüzden. Tamam bundan sonra oradan takip ederim. :)

Aaa hani belli bi süreden sonra mesajda düzenleme yapılamıyor ya, hiç düşünmemiştim ilk sayfaya ekleyebileceğini bu yüzden. Tamam bundan sonra oradan takip ederim. :)

Açtığın konudaki ilk mesajda düzenleme yapılıyor canım. Ben ilk mesaja ekleme yaparsam ekledim diye yazarım :KK71:

kesinlikle bu videolar çok faydalı bu videoların sayesinde bir ürünü almadan önce çok iyi düşünmüş oluyorsunuz..Ayrıca ufak tefek püf noktalarından haberdar oluyorsunuz asla kaçırmam hepsini izliyorum :) tşk aswang kuzum :KK52:

X