Türk polisine tşk ederim

esmer gxuxzeli

Bismillahirrahmanirrahim"
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2007
5.987
5
Ozel bi kanal ın yayınladığı ilknur öldüren katil veye katiller bulunduuu
çinayetin aydınlatığı için muge anlı
ve istanbul emniyetine tşk ederim
katil bulundu

programı bende izledim o insanların adına bende gerçekten çok sevindim katilin bulunduğuna ,bu nasıl bir vicdansızlıktır anlamadım.Tüm emniyet birimlerine teşekkürler

Istanbul emniyet müdürü
celalettin cerrah acıklam yaptı alt komşunun gökanın kardeşimiş
teşekür ederiz celalettin cerrah ha

evet ya çok uzuldum en acısıda alt komsularının kardesı okan oldurmuş lıse ögrencısıymış gelen gökhanın kardesı

Cinayeti aydınlattıkları için ben de istanbul emniyetine ve müge anlıya teşekkür ediyorum..

demek gökhanın kardeşi ha biz zaten bu gökanlarda bişeyler var dioduk komşuyla...........

Doğduğumdan bu yana her daim güven ve sevgi duyduğum,
Her ne kadar zor şartlar altında çalışırlarsa çalışsın, kimseye yaranamayan,
Doğuda, batıda ve yurtdışında bizi en güzel şekilde temsil eden,
Gururumuz, Türkiyenin yıldızları,
Emniyet mensuplarına,
Emniyet genel müdüründen, memuruna,
ve de emniyet mensubunun cefakar ailelerine buradan milyonlarca teşekkür ediyorum.
Allah onlara kolaylıklar ve mesleklerinde muvaffakiyet versin...

emmiyet birimlerine üstün başarılarından dolayı bende teşekkür ediyorum
bir caniyi daha üstün bir başarı gösterek yakaladılar :a015:

türk polisine sonsuz teşekkür ediyorum. ilknurun katili gökanın kardeşi demek. ufacık iki yavruya yürekleri nasıl dayandı güçleri nasıl yetti anlamıyorum ben bunuu. ALLAH kimseye bu acıları yaşatmasın düşmanıma dahi böle bi acı vermesin.

şekerim aynı içerik ama aynı konu tartışılıyor elife sordum link vermemi söyledi yani konu aynı yöne çekiıyorr

Emniyet görevlilerine, her zaman her yer de teşekkürlerimi sunmaktan huzur duyuyorum. İyi ki varlar... Hep var olsunlar

Emniyet görevlilerine başarılarından dolayı teşekkürler ailesine de sabır ve başsağlığı diliyorum

emniyet görevlilerine bende tşk ediyorum , faili meçhul çok cinayetler var onlar nsıl yıllardır bulunamıyorr ,,hayret ediyorum, kafam karıştı.....

Şükürler olsun allahıma o şerefisz bulundu...sürümsürüm sürünsün inşallah....
allahım annesine ve eşine de sabır versin...
nasıl kıymış o küçük yavrulara canii....:1no2:

Türk polisine binlerce kez teşekkürler...
a.s.

X