Türk Askeri'ne

Kumpircim bende derim...
Hatırlarsın Iraktaki savaşta gece gündüz bombalanmasını izledik televizyonlardan içimiz acıdı ordaki insanların yakarışlarına..Allah göstermesin ülkemizin sınırları içinde herhangi bir şehrin semalarında o bombaları seyretmiş insanımızın çığlıklarını işitmiş olsan bence eşini çocuğunu bırak senbile düşersin yollara "VATAN SAĞOLSUN" diye...Sen ben hepimiz düşeriz yollara TÜRK'üz biz kanımızda var bu... İşte ordaki askerlerimiz de vatanımız hiç bir zaman o günleri yaşamasın diye vuruşuyorlar o itlerle..Çok özür dilerim elimde değil ama onlara az bile...

CANIM ARKADAŞIM BENİM. BELKİDE BURDA BİR ÇOK ARKADAŞIMDAN EN İYİ SEN TANIRSIN BENİ.YÜREĞİMİN NASIL OLDUĞUNU SEN BİLİRSİN.YILLARI GEÇİRDİK BERABER SENİNLE. EVLADIMI DEĞİL AMA KENDİ CANIMA ELBETTEKİ KANIMIN SON DAMLASINA KADAR FEDA EDERİM. EVLADIMIN ACISINA DAYANAMAM ÇÜNKÜ.

Kumpir paylasimin cok guzeldi canim inan aglatti beni ne desem o hainler yok olsunlar, binlerce akerimizi sehit edenler buna sebebiyet verenler dayanilir gibi degil, suan cok uzuldum daha fazla yazamiyorum, ruhlari sahd olsun

Kumpir paylasimin cok guzeldi canim inan aglatti beni ne desem o hainler yok olsunlar, binlerce akerimizi sehit edenler buna sebebiyet verenler dayanilir gibi degil, suan cok uzuldum daha fazla yazamiyorum, ruhlari sahd olsun

CANIMSIN...ÜZÜLMEMEK AĞLAMAMAK LANETLER YAĞDIRMAMAK MÜMKÜN MÜ??

Ruhları şad olsun.Ayn yanılıyorsun bu düşüncene katılmıyorum.Onlar olmasa biz bu kadar rahat yaşayabilirmiyiz dersin..

X