Tüpüm alındı nasıl doğum yaparım

hayaller3333

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2024
4
1
26
Arkadaşlar merhaba benim sağ tupum alındı sezeryan gibi kestiler beni.acaba hamile kaldığımda doğum nasıl yaparım sezeryanmi normalmi

Sezaryen gibi kesi olduğu için 2 sene beklemen gerek diye biliyorum iyileşmenin tam olması için. SSVD yanlısı bir doktor bulursan normal doğum yapabilirsin muhtemelen. Lakin kesiğin var, doğum anındaki zorlanmadan dolayı riske atmayıp sezaryen de önerebilirler

Bence bu ameliyattan sonra geçen süreye göre değişir. Yakın tarih olursa %90 sezaryen olur lakin ameliyat sonrası süreç artarsa normal doğum sansın artabilir

Çok teşekkür ederim cnm cevap verdiğin için biliyomusun iç kanamadan dolayı kan pıhtı atmıştı içime o yüzden açık ameliyat diye doktorum öyle kesti. Ameliyat oldum dikislerim enfeksyon kaptı ve her gün pansumana gdiyorum acaba ne zaman geçer ya canım acıyor

merhaba benimde bir tüpüm açık ameliyatla alındı ve farklı 4 adet açık ameliyat oldum ama bütün doktorlar aynı şeyi söyledi. rahim kesiği yok normal doğuma da bu ameliyatlar asla engel değil için rahat olsun :KK68:

merhaba benimde bir tüpüm açık ameliyatla alındı ve farklı 4 adet açık ameliyat oldum ama bütün doktorlar aynı şeyi söyledi. rahim kesiği yok normal doğuma da bu ameliyatlar asla engel değil için rahat olsun :KK68:
Merhaba .tek tüpün alındı ya ndn 4 adet açık ameliyat oldun merak ettim .bı sorum daha olcak ilk tüpün alındıktan sonra ne zaman adet oldunuz?sağ tüpüm alındı iç kanama geçirdim . açık ameliyat oldum bende 3.cu haftaya giriyorum bgun kanaman ve ağrım var acaba adetmi oldum çok teşekkür ederim yorumuma cevap verdiğiniz için ♥️

Merhaba .tek tüpün alındı ya ndn 4 adet açık ameliyat oldun merak ettim .bı sorum daha olcak ilk tüpün alındıktan sonra ne zaman adet oldunuz?sağ tüpüm alındı iç kanama geçirdim . açık ameliyat oldum bende 3.cu haftaya giriyorum bgun kanaman ve ağrım var acaba adetmi oldum çok teşekkür ederim yorumuma cevap verdiğiniz için ♥️
benim apandisitim patladı. sonra apse oluştu. iki ameliyat böyle oldum. iki ameliyatta ayrı ayrı tüplerim alındı. ilk tüp ameliyatımı olalı 10 sene oldu neredeyse. tam hatırlamıyorum ama 2. tüpüm alınacağı zaman ameliyattan bir gün önce adet oldum ve ameliyatım o şekilde oldu ameliyattan sonra da devam etti. hassas bir konu eğer aklında bir şey varsa mutlaka doktoruna danış. için rahat etsin

X