Tüplerinde sıkıntı olup doğal hamile kalanlar yardım

Ayay4501

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2018
151
23
47
Merhabalar kızlar, moralim cok bozuk yardımcı olursanız cok mutlu olurum. 36 yasındayım yeni evliyim hiç doğal yolla denemedim, hsg sonucu tüplerimin ikiside genişleme uçlarında büzüşme gibi birşey- tanı olarak fimbrial fimozşs ve ampuler ekstazi cıktı.

4-5 doktora göründüm, amh hormonlar iyi oldugu icin doğal şansın var hemen denemeye basla bu tüplerle olur dediler dış gebelşk ihtimali olabilir ama dediler, ama 1-2 doktor direkt tüp bebek yap dedi.

Bu konuda tecrübesi olan, doğal yolla deneyen hamile kalan doğum yapan varsa yardımcı olabilir misiniz?

Merhabalar kızlar, moralim cok bozuk yardımcı olursanız cok mutlu olurum. 36 yasındayım yeni evliyim hiç doğal yolla denemedim, hsg sonucu tüplerimin ikiside genişleme uçlarında büzüşme gibi birşey- tanı olarak fimbrial fimozşs ve ampuler ekstazi cıktı.

4-5 doktora göründüm, amh hormonlar iyi oldugu icin doğal şansın var hemen denemeye basla bu tüplerle olur dediler dış gebelşk ihtimali olabilir ama dediler, ama 1-2 doktor direkt tüp bebek yap dedi.

Bu konuda tecrübesi olan, doğal yolla deneyen hamile kalan doğum yapan varsa yardımcı olabilir misiniz?
Sağ tupumde sivi birikmesi var ameliyat demislerdi bu şekilde tup bebekte tutmaz denmişti, ameliyat olamadan hamile kaldım:)

Ama diğer tüpünüz sağlammış dimi:KK43: ondan tutmuştur değil mi? benim ikiside sıkıntılı ama tıkanık değil tam baska bisey

Ilk hamile olduğumu ogrendigimde dis gebelik olabilir diye cok korkmuştum tuplerde sıkıntı varsa dis gebeliğe daha açık oluyorsunuz keseyi rahimde görünce öyle bi rahatlamistim ki
Ama diğer tüpünüz sağlammış dimi ondan tutmuştur değil mi? benim ikiside sıkıntılı ama tıkanık değil tam baska bisey
Evet diğer tupum de sıkıntı yok si durumunuzu tam bilmiyorum ama olur umarım en kısa zamanda :)

X