tüplerin açılması için ne yapilmal

Gamze me

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2023
86
41
37
merhaba arkadaşlar ben hsg çektim tuplerimden solu kapalı cikti düşükten sonra olduğunu söyledi doktorumuz tiben tüp Bebek diyorlar ama korkuyorum kendimi toparliyamadim sizce bitki tedavisi acarmi uygulayan var mi aranizda

Benimde sol kapalı, tüp bebekle anne oldum.
Ya ameliyat olup açtıracaksınız, ya da tüp bebek. Doğal yoldan hamile kalan da çok ama ihtimal az

merhaba arkadaşlar ben hsg çektim tuplerimden solu kapalı cikti düşükten sonra olduğunu söyledi doktorumuz tiben tüp Bebek diyorlar ama korkuyorum kendimi toparliyamadim sizce bitki tedavisi acarmi uygulayan var mi aranizda
Evet canım normal hamile kalma ihtimalin çok düşük tüp bebek hem garanti hem Kesin çözüm olur

Sol tüpünüz ameliyatla mikrocerrahi ile tıkanıklık mesafesi kısaysa açılabilir, tamamı tıkalıysa açılmaz. Aslında sağ tüpünüz tamamen normal açıksa ve hamile kalabilirsiniz. Bitkiyle kapalı tüpünüz asla açılmaz.

Benim her iki tupum kapalıydı hsg ile açılmadı ameliyat olup actirdim cok sukur şuan kızım yanımda uyuyor bence bitkisel tedavi olmak yerine ameliyat olabilirsin ya da tek tuple bile hamile kalan çok kadın var ben bu tür şeylerde bitkisel şeylere çokta güvenen bir insan değilim

sol tek kapalı diğeri açık rapor da onu gösteriyor çok teşekkür ederim Allah razı olsun

rabbim bağışlasın inşallah ya ne bilim korktum bir yıldır tedavi gördük ve daha yeni öğrendik böyle bir şey o yüzden belki de benimkisi sadece arayış çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…