Tüplerdeki tıkanıklıklar için bitkisel bi tedavi var mı?

B

bebegimgelartık

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi bebegimgelartık
arkadaşlar tüplerdeki tıkanıklıkları tedavi eden bitkisel bi çözüm varmı.maydonoz buharı diye bişey duydum bilgisi olan varsa lütfen yazsın yanlış bişey denemek istemiyorum sevgiler

canım sen ADAÇAYI YAĞINI denese!!!.yağın özelliği rahimdeki ve tüplerdeki ilthabı akıtmak inşallah senin işinede yarar...sevgiler geçmiş olsun:1hug:

benim denedigim ve cok etkili bir yöntem var canım bir tutam adacayını geceden suya ıslıyorsun ertesi gün kaynamaya noktasına gelinceye kadar ısıtıp bir legene bosaltıyoruz üzerine oturabilegimiz sıcaklıkta su doldurup su ılımaya baslayana kadar oturuyoruz
sonra üsütmeden giyinip en bir saat iki saat sıcak sıcak yatıyoruz
birde ilac isim vermek ne kadar dogru ama neopenotran adlı bir fitil var dokturundan iste bence bu sıcak banyodan sonra bir tane yap bu isleme adet bittikten sonra 2 3 defa yap cok faydasını göreceksin

benim bebegim olmasına cok etki etmisti bu yöntem
yalnız ben bunu antebin hamamları var orda özel odasında yapmıstım üc dört saat dinlenmis eve öyle dönmüstüm cok iyi gelmisti

benim bebegim olmasına cok etki etmisti bu yöntem
yalnız ben bunu antebin hamamları var orda özel odasında yapmıstım üc dört saat dinlenmis eve öyle dönmüstüm cok iyi gelmisti

canım saol.ama adaçayı mı maydonoz buharımı fayda etti sana.anlayamadım kusura bakma.ya öle çaresiz kaldımki herşeyi denemek geliyo içimden.daha açık yazarmısın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…