Tüp bebekte ikiz gebelik

rabia341991

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
5
3
33
Merhaba ben 15 haziranda 2 embriyo transfer yaptırdım ve ikiz gebelik oluştu , iki keseyi gördük ve ikisinin kalp atışlarını duyduk , 8. Haftada gittiğimde bir sorun yoktu , bugün gittiğimde birinin kalbi durmuş , doktor sorun olmaz dedi diğeri gayet iyi dedi bu durumu yaşayan varmı

Merhaba ben 15 haziranda 2 embriyo transfer yaptırdım ve ikiz gebelik oluştu , iki keseyi gördük ve ikisinin kalp atışlarını duyduk , 8. Haftada gittiğimde bir sorun yoktu , bugün gittiğimde birinin kalbi durmuş , doktor sorun olmaz dedi diğeri gayet iyi dedi bu durumu yaşayan varmı
Bana da şu an bunu normal gebelikte dediler. Birinin kalbi durmuş dendi. 8 haftaligim. Ama bebeğin biri 6 haftada kalmış😔

Herhangi bi islem yapmiycaz dediler. Bende de kanamaa falan yok. O durcakmis öyle. Sizin de öyle mi dediler. Çok da üzüldüm diğeri için de kaygilandim. İnşallah sağlıkla kavuşuruz sağlıkla buyuturuz

X