tüp bebekte histeroskopi

Sürekli yapmak rahime zede verebiliyor ve geri dönüşü olmayan sıkıntılara sebep açabiliyor. Çok tecrübeli 2,3 dr a daha danışmayı tavsiye ederim
Bana sadece polip ameliyatım sırasında yapıldı geçen yıl. Bu yıl için tekrar yapılım dedi doktorum ama yaklaşık iki ay geçti ben yaptırmadım çok sıkıldım bu süreçten biraz mola verdim.

Bana sadece polip ameliyatım sırasında yapıldı geçen yıl. Bu yıl için tekrar yapılım dedi doktorum ama yaklaşık iki ay geçti ben yaptırmadım çok sıkıldım bu süreçten biraz mola verdim.
gerçekten gerek var mı iyi değerlendirmeli. burda müdahalelerden rahim inceliği ile savaşanlar var. Gerçekten çok zor tedavisi de. hayırlısı olsun. fiyatları da 20 bin ile 40bin arasında çok pahalı yani.

gerçekten gerek var mı iyi değerlendirmeli. burda müdahalelerden rahim inceliği ile savaşanlar var. Gerçekten çok zor tedavisi de. hayırlısı olsun. fiyatları da 20 bin ile 40bin arasında çok pahalı yani.
Yani başka doktora gittim özelde muayene etti birkaç hormon testi daha istedi benden onlar da yine çok iyi geldi. Rahimde inceliğe sebep olduğunu bilmiyordum. Adet döneminde rahim inceliğim sonra da istenen kalınlık hep iyi çıktı benim zaten. Bir başka doktorla devam etmeyi düşünüyorum belki o hiç gerek duymaz.

Histeroskopi yapmadan nasıl bu uygulamaları yaptı şaşkınlık içerisindeyim.
Kesinlikle merkezinizi değiştirin cep boşaltan bir yer sadece
canım benı hatırladın mı hep konusurduk hanı basladım sukur nhayet tup bebege dr memnundum ama sımdı dıger arkadasta erken dıyor sende gec kalmıs dedın kafam karıstı. son 6 aylık rahım fılmım oldugu ıcın dırek hısterekopı yapmamıstı sımdı rahım ıcınıde gorelım rahım yıkama va rahıme cızık atalım varsa polıp mıyom cıkar ztaen onları da alırız dedı tabı polıp mıyom vs cıkmadı ama doktorum hıstereskopının pesıne transferı doğru bulduğunu soyledı bu sebeple hemen 2.transfere hazırladın bi 10 gun ıcınde de transferım olacak sence ıslemler yanlsı ve hatalı mı dr guvenıyorum ama sız boyle soyleyınce bı garıp oldum yanlıs vs mı dıye.
Destek1 Destek1 onunla da cok konustuk sag olsun cok yardımcı oldu

Histeroskopi yapmadan nasıl bu uygulamaları yaptı şaşkınlık içerisindeyim.
Kesinlikle merkezinizi değiştirin cep boşaltan bir yer sadece
gıttgım doktor ınfertılıte uzmanı çok arastırmıstım. benım de yaklasık 3 yıldır sebepsız ınfertılıte oldugu ıcın gıttık
tüp bebek yumurta toplama kısmında rezervım ıyıydı ama kalıte ıyı degıldı ve o aşamaya kadar kalıteye bakılmadığı ıcın dr bızde bılemedık. ama toplanan da 5a kalıte olunca 1 ay sonra transfer oldum kimyasal oldu.
daha sonra kimyasala neden olan faktörlerı ortadan kaldırmak ıcın era testı ıcın erken oldugunu ama hıstereskopı yaparak hem rahım ıcıne yapacagı ıslemlerle tutunmanın kolay olabılecegını soyledı gecen hafta hısterekopı oldum 10 temmuz gıbı de 2.transferı yapalım dedı. bılmıyorum işlemler yanlsı/eksık veya hatalı mı sence

gıttgım doktor ınfertılıte uzmanı çok arastırmıstım. benım de yaklasık 3 yıldır sebepsız ınfertılıte oldugu ıcın gıttık
tüp bebek yumurta toplama kısmında rezervım ıyıydı ama kalıte ıyı degıldı ve o aşamaya kadar kalıteye bakılmadığı ıcın dr bızde bılemedık. ama toplanan da 5a kalıte olunca 1 ay sonra transfer oldum kimyasal oldu.
daha sonra kimyasala neden olan faktörlerı ortadan kaldırmak ıcın era testı ıcın erken oldugunu ama hıstereskopı yaparak hem rahım ıcıne yapacagı ıslemlerle tutunmanın kolay olabılecegını soyledı gecen hafta hısterekopı oldum 10 temmuz gıbı de 2.transferı yapalım dedı. bılmıyorum işlemler yanlsı/eksık veya hatalı mı sence
Sorunun tam olarak nerede olup olmadığını bilmeden, tamamen incelenmeden transfer ne kadar doğru ki?
Araç gibi düşünün motor yağında sıkıntı var tamamen motoru değiştirme işlemi ne kadar doğru olur? Sadece yağ değişmesi gerekirken ..

herkese merhaba,
olumsuz aşılama ve tüp bebek denemem var sebepsiz infertilite demişti doktorumuz.
ılk tüp bebek denemem kımyasal olmustu. dr ıkıncı demeden once histeroskopi öneriyor .
histeroskopiden sonra transfer ıcın beklenıyor mu regl gecınce mı yapılır ? nasıl oluyor surecı bılen var mı.
herkese merhaba,
olumsuz aşılama ve tüp bebek denemem var sebepsiz infertilite demişti doktorumuz.
ılk tüp bebek denemem kımyasal olmustu. dr ıkıncı demeden once histeroskopi öneriyor .
histeroskopiden sonra transfer ıcın beklenıyor mu regl gecınce mı yapılır ? nasıl oluyor surecı bılen var mı.
Merhaba banada ilk denemem negatif olduğu için histeroskopi önerdi nerde tedavi oluyosunuz

histereskopi olduğun ay gider sadece ameliyat olur ilaç alırsın. bir daha ki ay transfer hazırlığı olur. 2,3. başarısızlıktan sınra tutunma artsın diye çizik atıyorlar. daha 1 kez denenmiş hemen yapmak mantıklı değil. bu işlemi çok tecrübe sahibi bir Dr yapmalı sonrasında rahim zarar görüp eski haline gelemeybiliyor. Rahim inceliği ve yapışıklık vs oluyor. Rahim hassas bir organ.
Merhaba benim ilk denemem negatif oldu ve doktorum hemen histeroskopi önerdi ücret 40.000 tl en azından 2.denemeyide yapayım diyorum sizcede öyle değil mi

X