Tüp bebek yöntemiyle hamilelik

ikrzhr

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2024
13
0
32
Tüp bebek yöntemiyle ilk denemede kızıma hamile kaldım şuan 2,5 aylık. Kendiliğinden hamile kalmassam bir yıl sonra tekrar tüp bebek yaptıracağız tutunmama ihtimali var mıdır yoksa ilk te tutunduğu için bunda da ihtimal artar mı?

önceki tüp bebek tedavinizin bir dahakinde bir etkisi olacağını sanmıyorum. yaptıracağınız dönemdeki fizyolojik yapınız, embriyonun kalitesi, bir de nasip ile ilişkili tamamen bence :)

3sene lik evliyim pcosluyum bir kere beta hcg 100 oldu sonra iki aşılama oldum 2.de beta hcg 8.02den 5e düştü şu anda da tüp bebek tedavisi ne başladım 16 yumurta toplandı ve 6 embriyo oluştu 5.gün e yaşayanlar dondurulacak sizce duurm nedir

Benim yumurta rezervim çok düşük erken menapoza girme riskim var. tüp bebek tedavisinde de sadece iki tane yumurta toplanmıştı biri ikinci günde kaldı. diğeri üçüncü gün transfer edilmişti çok şükür o tutundu.

Çok sevindim sizin adınıza ALLAH KUCAĞINIZA almayı nasip etsin inşallah

1 tane var zaten. Duyguyu allah nasip etmiş tatmışsınız. Kendinizi strese sokmayın bu yüzden. Insallah 2.de olur. Ama ilkiyle simdikinin hiçbir alakasü yok.

1 tane var zaten. Duyguyu allah nasip etmiş tatmışsınız. Kendinizi strese sokmayın bu yüzden. Insallah 2.de olur. Ama ilkiyle simdikinin hiçbir alakasü yok.
Doktorum da umutlu konuşmuştu biraz o yüzden umudum var bilmiyorum

26 yaş 84kilo 1.55 boy ondan da korkuyorum
Vallahi bu isler ne yas ne kilo.. ben 32 yasindayim. 55 kiloyum. Kilo problemim hicbir zaman olmadi. Pcos var bende. Bu yuzden 2 yildir olmuyor. Tüp bebek yaptiricam. 34 yasinda bir arkadasim 110 kilo ile hamile kaldı. Ayni sekilde bir diger arkadasim 90 kiloydu. Hasimato tiroid ile 2. Ayinda hamile kaldi. Bu bebek işi sadece allahın hikmeti. Insallah tez zamanda saglikla kavusalim bebeklerimize.

Bende pcosluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…