Tüp bebek yöntemi ile ikiz hamile kaldım

Dilan Yaman

İkiz Annesi - Kocasının Bİtanesi
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2016
21
29
35
Arkadaşlar benim kist ve kilo problemim vardı kistlerim bekarlığımdAn beri uğraştığım bir problemdi polikistik over kistleri çok doktor gezdim sonunda Nuray hanımı bulduk geçen sene evlendim ve tedaviye başladım çok şükür temizlendi lakin yine de arada çıkıyorlardı bir kere aşılama yaptık olmadı daha sonrasında daha fazla uğraşmak istemedik tüp bebek yapalım dedik çok şükür ilk seferde tuttu hemde 1 tam 1 yarım embriyo ile iki tane bebişim var şuna 3 aylık hamileyim tabi ki zor dönem kolay geçmiyor kusmalar bulantılar ama çok şükür sonunda Allah'ın izniyle iki bebeğim olacak Rabbim isteyen herkeze nasip etsin merak ettiğiniz sorular varsA sorabilirsiniz musmutlu pazarlar

Arkadaşlar benim kist ve kilo problemim vardı kistlerim bekarlığımdAn beri uğraştığım bir problemdi polikistik over kistleri çok doktor gezdim sonunda Nuray hanımı bulduk geçen sene evlendim ve tedaviye başladım çok şükür temizlendi lakin yine de arada çıkıyorlardı bir kere aşılama yaptık olmadı daha sonrasında daha fazla uğraşmak istemedik tüp bebek yapalım dedik çok şükür ilk seferde tuttu hemde 1 tam 1 yarım embriyo ile iki tane bebişim var şuna 3 aylık hamileyim tabi ki zor dönem kolay geçmiyor kusmalar bulantılar ama çok şükür sonunda Allah'ın izniyle iki bebeğim olacak Rabbim isteyen herkeze nasip etsin merak ettiğiniz sorular varsA sorabilirsiniz musmutlu pazar

merhaba hayırlı olsun .sağlıkla alın kucağınıza.peki nerde yaptırdınız???

Arkadaşlar benim kist ve kilo problemim vardı kistlerim bekarlığımdAn beri uğraştığım bir problemdi polikistik over kistleri çok doktor gezdim sonunda Nuray hanımı bulduk geçen sene evlendim ve tedaviye başladım çok şükür temizlendi lakin yine de arada çıkıyorlardı bir kere aşılama yaptık olmadı daha sonrasında daha fazla uğraşmak istemedik tüp bebek yapalım dedik çok şükür ilk seferde tuttu hemde 1 tam 1 yarım embriyo ile iki tane bebişim var şuna 3 aylık hamileyim tabi ki zor dönem kolay geçmiyor kusmalar bulantılar ama çok şükür sonunda Allah'ın izniyle iki bebeğim olacak Rabbim isteyen herkeze nasip etsin merak ettiğiniz sorular varsA sorabilirsiniz musmutlu pazarlar
Masallah allahim kucagina almayida nasip etsin :) bizde tup bebek yaptiriyoruz bizim sorun sperm azligi insallah bizede nasip olurr :)

Ay çok sevindim böyle güzel haberler olunca umut oluyo bana Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm bişey sorucam bursada oturyosun sanırım Nuray hanım yıldırım dorukta mi calisiyor

Ay çok sevindim böyle güzel haberler olunca umut oluyo bana Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah cnm bişey sorucam bursada oturyosun sanırım Nuray hanım yıldırım dorukta mi calisiyor

Amin canım benim Rabbim isteyen herkeze nasip etsin Jimer de canım kendisi Suat hoca tüp bebek uzmanı takipçi doktorum Nuray kistlerimi tedavi edende o ikisini de tavsiye ederim :)

Ay canım hayırlı olsun benimde inşallah olur. Bu ay başlıcam bende 2 embriyo transfer dedi dr benim yaş 35 inşallah tutar bu arada moral çok önemli tabiki

Bence de moralini yüksek tut walla Suat hocanın 42 yasında bir hastası hamile olmaz diye bir şey yok Rabbim ol der olur inşallah seninde olur inanman ve dikkat etmen yeterli Allah yardımcın olsun :) :-*

Amin canım benim Rabbim isteyen herkeze nasip etsin Jimer de canım kendisi Suat hoca tüp bebek uzmanı takipçi doktorum Nuray kistlerimi tedavi edende o ikisini de tavsiye ederim :)
Amin cnm Bende Nuray hanıma 1 kere gitmiştim çok memnun kalmıştım çok tecrübeli tüp bebek yaptrirsam inş gerk kalmaz ama ne kadr tuttu Suat beyde ucret

Amin cnm Bende Nuray hanıma 1 kere gitmiştim çok memnun kalmıştım çok tecrübeli tüp bebek yaptrirsam inş gerk kalmaz ama ne kadr tuttu Suat beyde ucret

Sen bana haber ver gideceğin zaman ben 7 bin tl ye ilaçlar dahil hallettim normalde 8-9 du galiba ben yardımcı oldururum sana da bi kaç kişiye bu konuda yardımcı oldum sana da seve seve olurum :)

Sen bana haber ver gideceğin zaman ben 7 bin tl ye ilaçlar dahil hallettim normalde 8-9 du galiba ben yardımcı oldururum sana da bi kaç kişiye bu konuda yardımcı oldum sana da seve seve olurum :)
Ay canm benm çok sağol haber veririm bide benm igneler den kaldı dolapta saklıyorum son kullanma tarihi 2017 Mart yazıyordu sanırım kullanabilirmiyim acaba

X