tüp bebek yaptıranlar bi fikir verir misiniz

Aslınsa ohss olayı tüp bebek merkezinin hatası diyebiliriz. İşin ehli yerlerde çok daha dikkatliler sanki. Gittiğiniz yer neresiydi
Kayseri acıbadem de başladım ben. Gittiğimiz yerle alakası olduğunu düşünmüyorum aslında. Kullandığımız ilaclardan oluyor. Dozu fazla kullanınca oluşan yumurtardan dolayı oluyor diye araştırmıştım. Sol tarafımda hiç yumurta gelişmemişti. Sağ tarafımda 8 taneydi. 5 tanesi dolu çıktı. 3. Güne kadar geldi. 5. Güne sadece 2 tanesi ulaştı.

Ben de şunu merak ediyorum dinlendirme için yumurta toplamadan sonra 1 ay yeterli mi yoksa 2 ay mı en az dinlendirmek istik
kişiye göre değişebilir 19 yumurta toplandı bende sonra ben bir ay bekledim ilk deneme pozitif ama bunlar çok kişisel tedaviler toplanan yumurta sayısı falan önemli olduğu için bende işe yarayan başkasında yaramayabilir.İ raporla ilgilide tüp bebek merkezinin sgk anlaşması yoksa raporu sayılmıyor aile hekimliği veriyor anlatınca inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsınız

kişiye göre değişebilir 19 yumurta toplandı bende sonra ben bir ay bekledim ilk deneme pozitif ama bunlar çok kişisel tedaviler toplanan yumurta sayısı falan önemli olduğu için bende işe yarayan başkasında yaramayabilir.İ raporla ilgilide tüp bebek merkezinin sgk anlaşması yoksa raporu sayılmıyor aile hekimliği veriyor anlatınca inşallah en kısa zamanda güzel haberler alırsınız
Anladım çok güzel bi cevap almış oldum sağ olun. Peki pcos var mıydı sizde

Merhaba Bende yurtdısında yaşıyorum. Kayseride tüp bebek tedavisine başlamıstım. Sivastan kayseriye gidiyordum. Henüz transfer icin gidemedim. Mesela bana taze embriyo transferi yapalım dediler vaktimiz cok olmadığı icin tamam dedik. Daha sonra yumurta toplama işleminden sonra ohss oldum yapamayız dediler 1 ay sonra dediler. Sonra gittim kist oluşmus 1 ayda ordan bekledim. Sonraki ay transfer hazırlığı başladı bu seferde ilaclar ağır geldi hastnseye yattım iptal oldu. 3 ay türkiyede kalmak zorunda kaldım. Sonrası mecburen geldim. Haziranda transfer icin gitmek istiyorum ama yine aksilik olursa cok zorlayıcı olacak. Sizin 2 aylık süreciniz var bu sırada yumurta toplama falan biter ama transfer yetişmeyebilir belki. Daha sonrası rapor alıp gelip gitmek sizi yormayacaksa başlayabilirsiniz. Yorucu bi sürec ama herşeyin bi yolu bulunur
Kayseri'de hangi doktor acaba ?

X