Tüp bebek Yaptım tutması icin bana dua edermisiniz

Nickimnick

Sağlıkla gel bebeğim.
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
5.712
6.138
merhaba kızlar dün transferim gerçekleşti ..
4 yıllık Evliyim bebişim olmuyor sebeb yok tutması icin bana dua edermisiniz...

inşallah bekleyişin son bulur Rabbim hayırlısıyla bebeğini gönderir
bende 2 yıldır istiyorum 2 ngatif aşılamam var

Dua ederim tabiki canim...ben de 5 senelik evliyim 4 kere asilama yaptirdm negatif..haziranda kismetse tup yaptircm...insallah bebisin sana tutunur...100 fatiha 100 ayetel kursi okuycam senin icin....

senin için 3 er tane (fatiha ayetel kürsi ihlas)okudum tüp bebek yolundan geçmiş biri olrak hayırlısıyla bebegini kucagına almak nasip olur inşallah bu dönemi stres yapmadan kafandaki acabaları ataraktan geçir ..

Dua ederim tabiki canim...ben de 5 senelik evliyim 4 kere asilama yaptirdm negatif..haziranda kismetse tup yaptircm...insallah bebisin sana tutunur...100 fatiha 100 ayetel kursi okuycam senin icin....
Allah Razı olsun sizden Rabbim Bebişler gönderir bize ...
Birbirimizi ne kadar iyi anlayabiliriz bebek hasretiyle yanıp tutuşuyoruz Rabbim kimseyi bebek hasretiyle sınamasın ..

senin için 3 er tane (fatiha ayetel kürsi ihlas)okudum tüp bebek yolundan geçmiş biri olrak hayırlısıyla bebegini kucagına almak nasip olur inşallah bu dönemi stres yapmadan kafandaki acabaları ataraktan geçir ..
Çok saolun Allah Razı olsun sizden inşallah

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

X