Tüp bebek transferi sonrası adet sancısı yaşayanlar

9cu gün erken gebelik tastı al 3 adet ve hergün bitane sabh yap dilikte olsa 8zıncı 9 zuncu 10cu hun hepsınde dilikde olsa çıkıyor

hissedicek bi durum zaten şuan yok 2ay sonra başlar bence
Kan testi yaptıracagım günler geçmiyor başta olumlu düşünüyordum ama şuan tamamen olumsuzum daha fazla beklecek sabrım kalmadı öneriniz için teşekkür ederim

Kan testi yaptıracagım günler geçmiyor başta olumlu düşünüyordum ama şuan tamamen olumsuzum daha fazla beklecek sabrım kalmadı öneriniz için teşekkür ederim
Ben 11 cigün kan testıne gitti direk çıktı

Merhaba hanımlar bende 8 nisan transfer oldum.Bugün transferin 4. Günü ilk günden beri adet olacakmışım gibi sancılar hissediyorum bende.İlk tüp bebek denemem bende stres yapıyorum adet olacağım gibi korkuyorum.

Hiç bozuk teste denk gelmedm hep tek çizgi çıkardı saglık ocagına gidebilirsin test için kan aldra bilirsn interneti olmayan hastanemiydi sağlık ocagımı artı başka ezzaneden yine test al ben 3. Tane erken geblk almıştm senden umudum var oyuzden israr edıyorm

Kizlar bende 15 nisanda tahlil yaptıracağım. 2 tane 5. Gün emriyo transferi oldum. Şu son günler geçmek bilmio ilk günler rahattım aslında ama şimdi kafaya takiyorum bnmde adet olacak gibu sancim var ve ve evde idrar testi yaptim 2 gündür negatif inşallah kanda pozitifi görürüm

Sağlık ocagı çok şiddetli yağmur yağmıştı ondan gitmişti internet yarın esas kan verme günüm aceleci olup canını sıkma diye annem baskılıyor başta bazı belirtilerim vardı gögüsüm şişmişti indi belimin ağrısı geçti bunlar benim modumu düşürdü sanırım

Bende öğrenmek için gözü karartıp gitmiştim ama baktıramadım demekki doğru gün değilmiş bekle dedim zor banada zor ama tam gününüzü bekleyin inşallah pozitif olur

Bende öğrenmek için gözü karartıp gitmiştim ama baktıramadım demekki doğru gün değilmiş bekle dedim zor banada zor ama tam gününüzü bekleyin inşallah pozitif olur
Insallah canım hayırlısı olur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…