tüp bebek transfer rahim duvarı hk

gencanneolmakisteyenler

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2024
141
48
22
Merhaba arkadaşlar,
23 ünde transferim var rahim duvarım 7,5 mm geldi ama doktor güzel şekile sahip dedi,estrofem kullanıyorum günde 3 kere 1 tane de vajinadan koymamı istedi.
progestron fitil başlatacak
rahim duvar kalınlaşması için neler yaptınız olumlu sonuç aalan var mı deneyimlerinizi paylaşırmısınız

Merhaba arkadaşlar,
23 ünde transferim var rahim duvarım 7,5 mm geldi ama doktor güzel şekile sahip dedi,estrofem kullanıyorum günde 3 kere 1 tane de vajinadan koymamı istedi.
rahim duvar kalınlaşması için neler yaptınız olumlu sonuç aalan var mı deneyimlerinizi paylaşırmısınız
Hic bisey yapmadim sadece duphaston kullandim ben bisuru icecekler ictigim aylarda negatif sonuc almistim bisey yapmadigim zaman pozitif sonuc aldim

Merhaba arkadaşlar,
Merhaba geçen geçen ay benim transfer başlayacaktı doktor kalınlığı 7.3 görünce dokuzun üstünde istiyoruz transfer için deyip o ay iptal etmişti. Daha sonra diğer adetim olana kadar her gün bir bardak nar suyu içtim ve her gün en az 40 dakika yürüyüş yaptım. Bu ay kalınlık 9.8 geldi. Size de tavsiye ederim

Merhaba geçen geçen ay benim transfer başlayacaktı doktor kalınlığı 7.3 görünce dokuzun üstünde istiyoruz transfer için deyip o ay iptal etmişti. Daha sonra diğer adetim olana kadar her gün bir bardak nar suyu içtim ve her gün en az 40 dakika yürüyüş yaptım. Bu ay kalınlık 9.8 geldi. Size de tavsiye ederim
6 gün kaldı transferime elimden geleni yaparım inş artar her gün 1 saat yürüyüş yapayım bende

merhaba, bende de rahim kalınlığı takibi yapılıyor bugün 9. Günüm ve muayenem var. Nar suyu bu duymamıştım daha önce gerçekten iie yarıyor mu

Merhaba arkadaşlar,
Merhaba ben nisan ayında yumurta toplattım haziranda tatilde transfer yaptıralım dedik fakat calimara forte bantı yanlış kullanmışım rahmim istenilen kalınlığa gelmedi sonra tedaviyi kestik 5 gün duphaston kullandim adetim gelince temmuz5 te yeniden tedaviye basladim bu sefer sana dışarıdan öztrojen vermeden yumurta buyutur gibi rahmini kalınlaştıracağım dedi o sıradada 4 şeker yumurtam olunca çarşamba opu yaptık cmrtesi 2 tane 3. Gün embriyomu taze transfer olarak koyduk şimdi 1 agstos sonuc bekliyorum... kısacası rahim kalınlaştırma içi tek bir teknik yok o olmazsa başka tedavi yöntemi uygular önemli olan doğru zaman... dualarım sizinle

merhaba, bende de rahim kalınlığı takibi yapılıyor bugün 9. Günüm ve muayenem var. Nar suyu bu duymamıştım daha önce gerçekten iie yarıyor mu
Merhaba benim ilk yedi çıktığında da aynı ilaçlar ve aynı doz kullanmıştım. Daha sonra tutmayınca nar suyu ve yürüyüş yaptım. Yine aynı ilaç ve aynı dozlarla bir sonraki dokuz çıktı. Bunu kesinler söyleyemem belki ikinci sefer ilaçlar iyi geldi belki nar suyu ama ben denedigimi Belirtmek istedim

Merhaba benim ilk yedi çıktığında da aynı ilaçlar ve aynı doz kullanmıştım. Daha sonra tutmayınca nar suyu ve yürüyüş yaptım. Yine aynı ilaç ve aynı dozlarla bir sonraki dokuz çıktı. Bunu kesinler söyleyemem belki ikinci sefer ilaçlar iyi geldi belki nar suyu ama ben denedigimi Belirtmek istedim
Çok teşekkürler benimde transferim haftaya olacak gününü doktor verecek haftaya kadar içeyim diyorum :) saf nar suyu dimi:)

Benimde bu ay dondurulmuş transfer yapılacak adetin 7.günü rahim kalınlığı 4mm çıktı. Cuma kontrole kadar biraz kalınlaşması lazım ben de iki gündür nar suyu içiyorum ve yürüyüş yapıyorum inşallah faydası olur

X