Tüp Bebek Transfer Belirtileri ilk 10 gün

sailormoon34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
49
13
34
Merhaba, 22 Temmuz da 4bb ve 6bb olmak üzere iki transfer yapıldı. Daha önce 2 transfer olmuştum ancak ikisi de tutmamıştı. Şimdi merak ediyorum belirtiler tam olarak neler? Ve bu belirtiler kaçıncı günde başlıyor. Ben 3. günde olmama ragmen hiç bir belirti göstermedim. Endişe ediyorum

Merhaba, 22 Temmuz da 4bb ve 6bb olmak üzere iki transfer yapıldı. Daha önce 2 transfer olmuştum ancak ikisi de tutmamıştı. Şimdi merak ediyorum belirtiler tam olarak neler? Ve bu belirtiler kaçıncı günde başlıyor. Ben 3. günde olmama ragmen hiç bir belirti göstermedim. Endişe ediyorum
Hic bir belirti yasamadim ayak usumesi vardi ne kadar alakali bilmiyorum , 9. Gun aksami ayaga kalkinca bas donmem oldu ayni aksam gogus ucumu sıkınca hafif bi sızı hissettim daha once hic gogus ucum sizlamamisti. Onun disinda belirtiler icin ilk 10 gun cok erken bence.

Genelde herkeste ilk 10 gün lekelenme, bel agrısı kasık agrısı gibi belirtiler oluyor. Ben 5. gündeyim hala bir belirti yok. Tedirgin oluyorum. Bu şekilde 5. gün sonrası belirti gösteren var mı?

Genelde herkeste ilk 10 gün lekelenme, bel agrısı kasık agrısı gibi belirtiler oluyor. Ben 5. gündeyim hala bir belirti yok. Tedirgin oluyorum. Bu şekilde 5. gün sonrası belirti gösteren var mı?
Testte görmediğin sürece kendini üzme
Lekelenme bende de olur ama herkeste olacak diye birşey kesinlikle yok.
Asıl belirtiler tam olarak 6nci haftada başlıyor öncesi çoğunluk ilaç belirtileri

Merhaba,hayırlısı olsun öncelikle 🌸 bence belirti aramamak en iyisi ve inanın zaten hiçbir belirti olmuyor. Belirtiler 5. Ve 6. Haftadan itibaren başlıyor. Şu an belirti arayıp kendinizi dinleyerek sadece strese girmiş olursunuz. Sabırla bekleyin,inşallah güzel haberi alacaksınız 🙏

Belirti arama canım arayınca insan strese giriyor orası burası ağrımaya başlıyor

Cok haklısınız kızlar desteğiniz için teşekkür ederim. belirti aradıkca strese giriyorum ancak hiç bir belirti olmaması cok canımı sıkıyor. Hiç bir belirti yok. Ne lekelenme, ne kasık agrısı ne de bel agrısı. İlk ikisinde de belirti yoktu ve tutmamıştı :KK43: cok canım sıkılıyor. Bu sekilde hiç belirtisi olmadan transferi tutan var mı acaba

X