Tüp bebek tedavi ve işyeri

Ceylan 87

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
200
27
37
S.a arkadaşlar tüp bebek tedavisi görüp çalışan arkadaşlar var mı ,müdürünüze sefinize açık açık soyledinz mi ,müdürüm ve şefim erkek çekiniyorum biraz

Durduk yere söylemeniz saçma olur ama kontroller için sürekli izin almak zorunda kalacaksanız uygun bir dille tüp bebek tedavimiz var müdürüm arada izin alsam bir sıkıntı olur mu diye sorabilirsiniz

S.a arkadaşlar tüp bebek tedavisi görüp çalışan arkadaşlar var mı ,müdürünüze sefinize açık açık soyledinz mi ,müdürüm ve şefim erkek çekiniyorum biraz
Canım ben daha başlamadan gittim, biz tüp bebek tedavisi göreceğiz ve yeri gelecek 3-4 gün arka arkaya doktora gitmem gerekecek diye bilgi verdim. 3 ay boyunca reglin ikinci gününden başlayıp nerede ise 4-5 gün arka arkaya doktora gitmem, hastaneye kan tahliline gitmem vs gerektiğinde kimse sorun çıkaramadı. En baştan konuşmanı öneririm. Bu bir sağlık meselesi, sen değil utanilacak durum değil, öyle düşünüyorsa da onlar utansın.

Erkek mıydı canım amirlerin ,ben de mecbur söyleyecem 2gune bı kontrole falan çağıracak çünkü doktor ,bizim bı de iş yeri kalabalık 20kisi falan var dedikodu olur diye çekiniyorum galiba biraz da

Durduk yere söylemeniz saçma olur ama kontroller için sürekli izin almak zorunda kalacaksanız uygun bir dille tüp bebek tedavimiz var müdürüm arada izin alsam bir sıkıntı olur mu diye sorabilirsiniz
Mecbur söyleyecem canım da tüp bebek mi derim bı tedavi mi gorecem derim bakalım

Erkek mıydı canım amirlerin ,ben de mecbur söyleyecem 2gune bı kontrole falan çağıracak çünkü doktor ,bizim bı de iş yeri kalabalık 20kisi falan var dedikodu olur diye çekiniyorum galiba biraz da
Canım tüm amirlerim erkek, bizim katta çalışan kadin sayısı erkeklerin yüzde biri kadar desem yeridir. Çekinmene hiç gerek yok, sen tedavi olmaya gidiyorsun. Aşırı salak biri değilse, yapabileceğimiz birsey olduğunda ilet lütfen der, aşırı salak birini de kafana takmana değmez.
Suan tüm dünyadaki en önemli kişi sensin, stres yapmaman lazım. Bu bir süreç, ilk denemede olacak diye bir şey yok, o yüzden kendini uzun soluklu bir tedaviye başlıyormuş gibi düşün.

Kesinlikle tüp bebek ya da kadin doğumla ilgili bir tedavi demeni öneririm. Diğer türlü sürekli sürekli nereye soruları sorulabilir. Bırak onlar utansın utanılacak bisi diye düşünüyorlar ise. Bu bir tedavi bunu unutma

Canım tüm amirlerim erkek, bizim katta çalışan kadin sayısı erkeklerin yüzde biri kadar desem yeridir. Çekinmene hiç gerek yok, sen tedavi olmaya gidiyorsun. Aşırı salak biri değilse, yapabileceğimiz birsey olduğunda ilet lütfen der, aşırı salak birini de kafana takmana değmez.
Suan tüm dünyadaki en önemli kişi sensin, stres yapmaman lazım. Bu bir süreç, ilk denemede olacak diye bir şey yok, o yüzden kendini uzun soluklu bir tedaviye başlıyormuş gibi düşün.
Çok güzel açıklamışsin sagol canım ,mudurmz iyi biri aslında ama bazen sağı solu belli olmuyo o yüzden çekindim galiba takar diye ,söyledim kadın hastalıklarıyla ilgili diye aynen uzun soluklu canım Rabbim en kısa zamanda nasip eder ama inşallah senin kaçıncı denemede oldu ben geçen sene yaptırdım bı düşügum var

Çok güzel açıklamışsin sagol canım ,mudurmz iyi biri aslında ama bazen sağı solu belli olmuyo o yüzden çekindim galiba takar diye ,söyledim kadın hastalıklarıyla ilgili diye aynen uzun soluklu canım Rabbim en kısa zamanda nasip eder ama inşallah senin kaçıncı denemede oldu ben geçen sene yaptırdım bı düşügum var
canım ilkinde ikiz tuttu ama 8. haftada kalpleri durdu, genetik sorun varmış. şuan 2. transfer dönemi. 2 ayı tamamladık bakalım. inş sağlıklı ilerler. ama geçen sene ekimde başladım tedaviye ve 2 ay yumurta toplaması yapılamadı. birinde tek yumurta oluştu, diğerinde toplama yapılmadan yumurtalar çatladı ve bunun en büyük sebebi stres dedi dr. hakkında hayırlısı olur inşallah sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın.

İnşallah hayirlisiyla sag salim kucağına alırsın canım ,benim de 1.dusugum genetik dediler ,stres çoğu şeyi etkiliyor zaten keşke yapmayabiksek yaomamaya calisacm inşallah ,benim de yumurtalıkta kist çıktı Yasmin kullaniyom kasım aralık gibi tekrar dusunuyom tedavi tabi doktorum uygun görürse ,amin inşallah canım Allahm cümlemize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

X