Tüp bebek sonrası doğal gebelik

Aaabb

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2023
31
11
27
Arkadaşlar merhabalar. Vaktinizi ayırıp bana yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü cidden bu işler çok yorucu hele ki konuşacak kimsen yoksa.
Benim çikolata kistlerim var. Amh 0.2 defalarca iğne olup tüp bebek denemesi yaptık fakat sadece 1 adet orta kalite embriyo elde ettik. Çok bunaldım ara verdik. Doğal kürler ilaçlar içiyorum. Burada çok okudum başarısız tüp bebekten sonra doğal gebelik yaşayanları. Bu ay kendimi bi farklı hissediyorum biliyorum belki psikolojik ama karnımda baskı şişlik var. Bir iki gün vajimanım iç ön kısmında kaşıntı yaşadım ama hemen geçti. Sürekli rüya görüyorum eşimde bende hep altın görüyoruz. 25-26 günde bir düzenli adet oluyorum. Adetten sonra 2 gün arayla düzenli birliktelik oldu. Adetime 6 gün var muhtemelen yumurtlama dönemimden 8 gün geçti. Normalde yumurtam olmuyordu ama geçen ay kendiliğinden 9cm olmuştu ama kendisi çatladı diye olmadı tüp bebek. Bu ay belki olmuştur dedim adete 6 gün kala negatif. Eşimin iş yerinden bizi tanıyan bir ablamız var o az evvel yazmış demiş içime doğdu sen gebe misin. Ben artık çok üzülüyorum. Doğal yolla gebe kalabilir miyim? Bu durumda olan var mı? Adetten önce negatif sonra pozitif olan.

X