Tüp bebek öncesi histeroskopi yapılır mı?

Niçin anestezili tekrar çekilmiyorsun? Aynısı başıma geldi hatta kendimi kastım kapalı tek taraf dendi. Daha donalımlı yeni bir hastanede anestezili hiçbirşey hissetmeden çekildim açık çıktı. Rahim anamolisi filimde belli olur. Böyle bir durum varsa tüp bebek öncesi bilmeniz gerekli. Tüp bebek maliyetli ve manevi olarak da zor. Ya da rahimde vs gebelik oluşmasına engel, bebeğin tutunma sına engel bir durum varsa ofis histeroskopi ile öğrenir sonrasında üzülmemiş olursunuz. Yolun başındasın 1 yıl geç değil. Hepsi bakılsın tek seferde derseniz ofis histereskopi oluverin.
Evet çok haklısın tüp bebeğe başlamadan özelde anestezili yapılırsa seve seve yaptıracağım hem hissetmem. Ama o acıyı yaşadığım için çok korkuyorum tekrar yaşamaktan 🙏🏼🥺

Evet çok haklısın tüp bebeğe başlamadan özelde anestezili yapılırsa seve seve yaptıracağım hem hissetmem. Ama o acıyı yaşadığım için çok korkuyorum tekrar yaşamaktan 🙏🏼🥺
Yok yok korkma uyuyorsun 10 dk hiç birşey duymuyorsun sonra da ağrı öyle olmuyor ağrı kesici içersin çıkınca hemen. Allah yardım etsin.

X