Tüp bebek kalp durması ???

_tiffany_

Guru
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
301
166
Merhaba arkadaşlar.Ben 36 yaşındayım.Eşimde sperm azlığı nedeniyle tüp bebek yaptık.İlk denememdi.Bebek tutundu.Lakin dün 8+6 iken yani neredeyse 9 haftalık olacakken kontrolde kalbinin durduğunu öğrendim ve bugün zorunlu kürtaj oldum.6 haftalıkken kalp atışını duymuştuk ama maalesef dün duyamadık işte…Bebek yine 8 haftalık civarı görünüyordu belli ki yeni ölmüş.Eşim ve ben daha önce genetik testler yaptırmıştık temiz çıkmıştı.Nedenini bilmiyoruz demek ki sağlıklı değildi…Benim gibi bu durumu yaşayan arkadaşlarım sonrasında mutlu sona kavuştu mu? Veya sonrasında test yaptırdı mı? Bilgilenmek isterim teşekkürler.

Pıhtılaşma testini arastirmalarin genetik incelemeye bölümünden yaptırıyorsunuz kadin doğumdan yandal açmasını isteyin bir de ramotoloji bölümüne açtırıp bağışıklık testlerinizi yapın benim ANA testim pozitif çıkmıştı bağışıklık baskılayıcı kullanıyorum suan. Bende bu sebeple kurtaj oldum aptal.drum o zaman ki ilgilenmedi bu sonuçla. Simdi prograf ve prednol kullanıyorum transfer oldum bekliyorum.
Rabbim yerini tez vakitte doldursun insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…