Tüp bebek kalp durması

Mavibirkalp

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2023
534
216
Kızlar merhaba 3 sene sonunda 2. Tüp bebek denememde hamile kalmıştım. Malesef 8. Haftada kalbi durmuş. Nasıl atlatıcam bilmiyorum yıkıldık. Böyle bir durumda ne yapılır hiç bilmiyoruz. Salı kuretaj olacağım. Böyle birşey başına gelen var mı doktorunuz hangi testleri yaptırmanızı önerdi sonrasında gebelik oldu mu?

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin İnşallah. genetik tarama yaptırmış mıydınız? Kalbinin durduğunu nasıl anladınız?

Kızlar merhaba 3 sene sonunda 2. Tüp bebek denememde hamile kalmıştım. Malesef 8. Haftada kalbi durmuş. Nasıl atlatıcam bilmiyorum yıkıldık. Böyle bir durumda ne yapılır hiç bilmiyoruz. Salı kuretaj olacağım. Böyle birşey başına gelen var mı doktorunuz hangi testleri yaptırmanızı önerdi sonrasında gebelik oldu mu?
Geçmiş olsun rabbim sabrını verir inşallah çok zor bir süreç Benimde 2. Denememde düşük olmuştu bende gen testi vs yaptırdım sonuç temizdi 3. Denememle oğluma kavuştum çok şükür

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin İnşallah. genetik tarama yaptırmış mıydınız? Kalbinin durduğunu nasıl anladınız?
Genetik test 10.-12. Haftadan sonra baktırılıyor diye biliyorum. Kalp durması rutin muayenede görülen birşey.

Gecmis olsun , benimde 8. Hafta atmadi kalbi , doktor sagliksiz gebelikler ilk 3 ay vucuttan atilir dedi boyle olmasi daha iyi bence biraz zor gelecek ama atlatacaksin. Sonraki denemem de sukur yeniden hamileyim ve hicbir problem yok. Endisen cok normal ama sakin ol stres yapma . Insalah en yakin zamanda yeniden hamile kalirsin 🙏🏻

Geçmiş olsun bende 8 haftalıktı kalbi durdu kürtaj oldum, siz ve eşiniz genetik test yaptırdınız mı, kan pıhtılaşmasına bakıldı mı

Gecmis olsun , benimde 8. Hafta atmadi kalbi , doktor sagliksiz gebelikler ilk 3 ay vucuttan atilir dedi boyle olmasi daha iyi bence biraz zor gelecek ama atlatacaksin. Sonraki denemem de sukur yeniden hamileyim ve hicbir problem yok. Endisen cok normal ama sakin ol stres yapma . Insalah en yakin zamanda yeniden hamile kalirsin 🙏🏻
Sizinde mi tüp bebek tedavisi ile oldu

Bende ilk defa kürtaj oldum doktor ağrısız en iyi yöntem vakum kürtaj olduğunu söyledi bende kabul ettim kürtaj sonrası karın ve kasık ağrısı oldu tabi ama diğer şekilde kürtaj olsaydım nasıl olurdu bilmiyorum kanama 2 hafta sürdü
Benim aynı adet gibi ağrı bacaklarıma vuruyor canım ya yarında aynısı olursa gidicem hastaneye baksınlar korkuyorum canım acıyor ağrıdan

Bana arveles verdi bide monodox ilaçları içince geçiyor etkisi gidince cıldırcam ölüyorum kıvranmaktan ben bu kadar ağrılı bişey olcağını düşünmemiştim canım ya ağrı kesici sen ne içtin
Bende dexforte ağrı kesici ile monodoks vermişti, aynen içince biraz geçiyor sonra yine ağrıyo bende çok kivrandim 😞 Allah yardımcın olsun canm ağrı kesicilerle atlatacan mecbur

Bende dexforte ağrı kesici ile monodoks vermişti, aynen içince biraz geçiyor sonra yine ağrıyo bende çok kivrandim 😞 Allah yardımcın olsun canm ağrı kesicilerle atlatacan mecbur
İçim rahatladı canım sen nöyle diyince allah razı olsun en kısa zamanda rabbim sağlıklı hayırlı evlaglar nasip etsin bizlere

X