Tüp bebek fiyatları yardımcı olur musunuz.

Zahra 123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2020
221
88
Kizlar merhaba 2021 yılında ilk tüp bebek transferimi yaptık şükür 1 tane oğlum var şimdi tekrar gebelik düşünüyoruz dondurulmuş 3 tane daha embriyomuz var transfer fiyatlari nasıl acaba bileniniz var mı

Benim tedavi olduğum hastanede embriyo cozdurme 15 muane 3400 Bi kan değerini mecbur ordan istiyorlar 1000 işte haplar iğneler derken 30 bin net

merhabalar ben yeni transfer oldum 40bın transfer ücreti ödedim 10 falanda ilaçlar tutmuştur belki daha fazla 50bin ve üzeri diyebilirim

merhabalar ben yeni transfer oldum 40bın transfer ücreti ödedim 10 falanda ilaçlar tutmuştur belki daha fazla 50bin ve üzeri diyebilirim
Aa gerçekten mi peki yumurta toplama vs içinde mi 40 binin bende o olmuyck çünkü 3 tane dondurulmuş embriyomuz var direk transfer olucak

Biz Nisan ayında sadece transfere 35 bin lira ödedik ama bizim doktorumuzun özel muayenehanesi var, dolayısıyla doktor + hastane ücreti ödüyorsunuz. Arkadaşım bu ay transfer oldu Acıbadem hastanesinde transfer ücreti 18.500 olarak söylendi. Hastaneler daha uygun oluyor her zaman

Biz Nisan ayında sadece transfere 35 bin lira ödedik ama bizim doktorumuzun özel muayenehanesi var, dolayısıyla doktor + hastane ücreti ödüyorsunuz. Arkadaşım bu ay transfer oldu Acıbadem hastanesinde transfer ücreti 18.500 olarak söylendi. Hastaneler daha uygun oluyor her zaman
Bizimki de kendi muayenehanesi o yüzden biraz daha farklı olacağını düşünüyorum hayırlısı cnm

X