Tüp Bebek Fiyatları 2020

Medical park florya opu sırasında 7.500 ödedik o süreçteki ilaçlara 3bin civarı ama ilaçlara daha sonra rapor çıkardılar yarısını geri aldık transferde 1800 ödedik rahim hazırlamaya kullandığım ilaçlarda neredeyse 1000 TL tuttu bazı kan ölçüm leri için extra ödedik

Bende onu instadan takip ediyorum çok dingin geliyor temmuz ayında Medical park floryada tedaviye başladık hiçbir sorunumuz yok 3 yıldır demiyoruz olmuyor can koşalla başladık toplamada 6 yumurta toplandı 5.güne 2 tane geldi iyi kalitede 2 ay rahim dinlendirme yapıldı tranfer zamanı yaklaştıkça heyecanlandık tabi sonrasında meğersem doktorumuz gitmiş bilgi bile verilmedi yeni doktorumuz yılmaz güzel rahim hazırlama için görüşmeye gittiğimizde bize yumurta azlığından bahsetti ilk defa bir doktordan bunu duydum demekki önceden kandırıldım veya doktorumuz bize elle tutulur bir sebep sunmak istedi bu süreç beni üzdü ve strese soktu panik yaşadım yılmaz bey çok şefkatli bir doktor fakat biz bu süreçte kime güvenebilceğimizi bilemez hale geldik 2 adet embriyo transferi oldu fakat kimyasal olarak gelişti şu anda regl oldum ve kafamın içini anlatamam sıfırdan yeniden bir sürece başlıycak ve doktor arıyorum
Bu süreç zaten yıpratıcı birde doktor ilgisiz olunca çok zor olur, derdi veren Allah muhakkak dermanını da verecektir. Zor zamanlar yaşamışsınız, inşallah tez vakitte yüzünüz güler emeklerinizin karşılığını alırsınız. Ben doktorumu öneriyorum; ön görüşme ücretsiz bence gidip bi görüşmelisiniz. İnşallah içinize sinerse de başlarsınız, iyi haberlerinizi almak duasıyla 🤲🏻 🌿

arkadaşlar merhaba konu açtım fakat kimse birşey yazmadı tüp bebek yaptırıcaz allahnasipeder ise ama maddi durumumuz şuan tedavi için çektiğimiz kırediler olduğu için ve asgari ücret ile çalışıyoruz malum coronadan dolayıda ortalık belli fakat anne olmak istiyorum şuan için bizi10 bin aşıyor fakat şöyleki rapor çıkartmak istesem nasıl ödüyoruz nasıl bir süreç ben ilk defa tüp bebek yaptırıcam ve ege üniversitesine izmir rendavu aldım allah nasip eder ise 3 kasım da gidicem

Trabzonda universite hastanesinde raporlu yaptirdim ilaclar 3 bin tl tuttu hastaneyede 4500 civari verdim. İstanbulda bahceci ile gorusmustum pandemiden dolayi gidemedim orasida raporlu 12-15 bin araliginda fiyat vermisti. İlac fiyati degisken ben yuksek doz kullandigim icin atiyorum 6 kutu aliyorum bi igneden ama baskasi dusuk doz kullanir iki kutu yeterlidir ona eczaneye odenecek rakam hastadan hastaya degisir ama 3 yillik evlilik varsa rapor cikartin ciddi bir ilac indirimi sagliyor rapotum olmasaydi ilaclarima 8 bin civari verecektim galiba

Trabzonda universite hastanesinde raporlu yaptirdim ilaclar 3 bin tl tuttu hastaneyede 4500 civari verdim. İstanbulda bahceci ile gorusmustum pandemiden dolayi gidemedim orasida raporlu 12-15 bin araliginda fiyat vermisti. İlac fiyati degisken ben yuksek doz kullandigim icin atiyorum 6 kutu aliyorum bi igneden ama baskasi dusuk doz kullanir iki kutu yeterlidir ona eczaneye odenecek rakam hastadan hastaya degisir ama 3 yillik evlilik varsa rapor cikartin ciddi bir ilac indirimi sagliyor rapotum olmasaydi ilaclarima 8 bin civari verecektim galiba
Merhabalar bende rapor çıkartma sürecindeyim farabi tıpta..doktorun kimdi acaba sürecin nasıl ilerledi bilgi verebilir misin ☺️

Merhabalar bende rapor çıkartma sürecindeyim farabi tıpta..doktorun kimdi acaba sürecin nasıl ilerledi bilgi verebilir misin ☺️
Kolay gelsin canim. Cavit hocayla devam ediyorum 3 yildir. Simdide gebelik takibim onda. Aralik ayinda tekrar hasta kabul edecek diye biliyorum. Rapor cikmasinda oldukca yardimci oldular bi sorun yasamadim. Pandemiden dolayi hocalar izinde oluyomus kurul toplanmiyomus o yuzden elden imzalatmislar dosyamizi hatta bu yuzden kendi hastalarina rapor veriyolar artik. Devam eden surecte ben bi aksilik yasamadim kendi adima ilgiden de herzaman memnun kaldim. Senin ozellikle merak ettigin bisey varsa sorabilirsin

Kolay gelsin canim. Cavit hocayla devam ediyorum 3 yildir. Simdide gebelik takibim onda. Aralik ayinda tekrar hasta kabul edecek diye biliyorum. Rapor cikmasinda oldukca yardimci oldular bi sorun yasamadim. Pandemiden dolayi hocalar izinde oluyomus kurul toplanmiyomus o yuzden elden imzalatmislar dosyamizi hatta bu yuzden kendi hastalarina rapor veriyolar artik. Devam eden surecte ben bi aksilik yasamadim kendi adima ilgiden de herzaman memnun kaldim. Senin ozellikle merak ettigin bisey varsa sorabilirsin
Öncelikle teşekkür ederim ..Ben ilk seda hanımla görüştüm şimdi rapor aşamasındayız aralığın başında adetimle birlikte sürece başlayacakmışız erkek faktörlü bizimki o yüzden rahat çıkar diye ümit ediyorum..ilk tüp bebek denemem olacak bu süreçte nelere dikkat etmem gerekiyor..bide olduki tutmadı 2. Deneme için rapor özel kurumda da kullanılabiliyor mu..

Öncelikle teşekkür ederim ..Ben ilk seda hanımla görüştüm şimdi rapor aşamasındayız aralığın başında adetimle birlikte sürece başlayacakmışız erkek faktörlü bizimki o yüzden rahat çıkar diye ümit ediyorum..ilk tüp bebek denemem olacak bu süreçte nelere dikkat etmem gerekiyor..bide olduki tutmadı 2. Deneme için rapor özel kurumda da kullanılabiliyor mu..
Rapor 6 ay gecerli canim. Ozelde de kullanabilirsin. Bizde cift olarak sorun vardi tup bebekten baska sansimiz yoktu hoca kesin cikar demisti oylede oldu. Sizede cikar insallah. Ben ilaclarimi vitaminlerimi aksatmadim. Onun disinda ekstra bisey yaptim dersem yalan olur. Sigara kullaniyodum onuda transfer zamani ancak birakabildim. Uyku yeme aliskanliklarini duzenleyin yaziyor her yerde ben yapamadim. Ama tabiki saglikli beslenmek vucudu hazirlamak faydali olacaktir. Karbonhidratli beslenmeyi azaltip sebze meyve protein agirlikli beslenmeye gecebilirsin.

Selinby61 Selinby61 ktü de yumurta toplama öncesi covid testini sadece kadına mı uyguluyorlar erkeğe uygulamıyorlar mı.ben covid testi yaptırdım hani bir yanlışlık olmasın eşim yaptırmadıda

Selinby61 Selinby61 ktü de yumurta toplama öncesi covid testini sadece kadına mı uyguluyorlar erkeğe uygulamıyorlar mı.ben covid testi yaptırdım hani bir yanlışlık olmasın eşim yaptırmadıda
Narkoz alacak olan kisiye uygulaniyor. Doktoruma sordugunda covidli hastaya narkoz veremeyiz eger pozitif cikarsan gunun son hastasi olarak seni alicaz ekip ona gore giyinip hazirlanacak ve lokal anestezi ile yumurta toplanacak demisti. Dogrudur yani benim esimede yapilmadi.

Narkoz alacak olan kisiye uygulaniyor. Doktoruma sordugunda covidli hastaya narkoz veremeyiz eger pozitif cikarsan gunun son hastasi olarak seni alicaz ekip ona gore giyinip hazirlanacak ve lokal anestezi ile yumurta toplanacak demisti. Dogrudur yani benim esimede yapilmadi.
Teşekkür ederim şükür negatif çıktım pazartesi yumurta toplanacak ama sol taraftakiler büyümemişler daha çok sağdan alacağız dedi

Teşekkür ederim şükür negatif çıktım pazartesi yumurta toplanacak ama sol taraftakiler büyümemişler daha çok sağdan alacağız dedi
Seda hanimda devam ediyodun dimi. Yeterki yumurta olsunda sag sol farketmez bize lazim olan kaliteli bir yumurta. Benim 17-18 tane toplanmisti sanirim. Hepsi iyi kalite degildi tabi belkide yarisi ancak dollenmisti. 1 transfer ettik 3 dondurduk. Hayirli olsun simdiden insallah. Guzel sonuc alacaksin

Seda hanimda devam ediyodun dimi. Yeterki yumurta olsunda sag sol farketmez bize lazim olan kaliteli bir yumurta. Benim 17-18 tane toplanmisti sanirim. Hepsi iyi kalite degildi tabi belkide yarisi ancak dollenmisti. 1 transfer ettik 3 dondurduk. Hayirli olsun simdiden insallah. Guzel sonuc alacaksin
Evet aynen seda hanımda 5 6 tane toplanacak sanırım inşallah kaliteli olurda tutar 🤲🏻 Teşekkür ederim Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın..sen nasılsın herşey yolunda inşallah dimi 😌

Evet aynen seda hanımda 5 6 tane toplanacak sanırım inşallah kaliteli olurda tutar 🤲🏻 Teşekkür ederim Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın..sen nasılsın herşey yolunda inşallah dimi 😌
Cok sukur bu defa hersey yolunda ilerliyor. Benim ilk tedavimde 6-7 toplanmisti. Onemli olan sayi degil kalite insallah kaliteli embriyolar elde edecekler 😊😊

Merhabalar ben Ataşehir de Mona da yaptırdım. Yasemin çekmez doktorumuz ücret olarak 5.500 verdik. 1.500 TL embriyo dondurma bedeli.her embriyo cozdurme bedeli 2.500 denildi bize. İlaçlar yumurta geliştirme döneminde 3 bin civarı tuttu. Transferden sonra kullanılan ilaçlar 1000 TL falan tuttu. Bizim 2 kere transfer olduk 13 bin civarında şuana kadar ödediğimiz ucret
Canım memnun kaldın mı doktordan hastaneden.

X