Tüp Bebek deneyimi olanlar

narintanyeri

Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
632
149
31
Merhabalar ben 3 yıldır çocuk istiyoruz eşimin morfoloji sebebi dedi doktor tabi bu 2 yıldır ben klomen eşimin doktorların verdiği vitaminler felan kullanıldı ama hala tık yok agustos adetine kadar bir daha deneyecegim olmaazsa tüp bebeğe gitmeye karar verdik ama sormak istediğim bir şey var süreç nedir nasıl ilerliyor hiç bir bilgim yok normal de bana adetin 2 yada 3 ncü gunu gidip kan vermemi ultrason felan öyle bakıldı şimdi ben Ağustos sonuna doğru regl olucam dotora gittiğim zaman sizce adetliyken mi yoksa adet oncesinde mi gıdım zaman kaybetmek istemiyorum artık onun için sizce nasıl oluyor nasıl yapmalıyım

Ben adet olmadan gittim görüştüm konuştum adet olunca haber ver sana rendavu verelim başlayalım dediler. Adetin ilk günü aradım rendavu verdiler başladık

Ben adet olmadan gittim görüştüm konuştum adet olunca haber ver sana rendavu verelim başlayalım dediler. Adetin ilk günü aradım rendavu verdiler başladık
Birde benim adetim 2 4 gün arası erken yada geç oluyor ve birde eşim sperm testini gitmeden mi verelim yoksa orda doktor ister o zaman mı verelim

Birde benim adetim 2 4 gün arası erken yada geç oluyor ve birde eşim sperm testini gitmeden mi verelim yoksa orda doktor ister o zaman mı verelim
Siz bir gidip ön görüşme yapın o sizden gerekli testleri tahlileri isteyecek eşinizle ikinizdende. konuşup anlasın ona göre adet olunca haber verin derler sizde o arada tahlileri yaptırırsınız.

Siz bir gidip ön görüşme yapın o sizden gerekli testleri tahlileri isteyecek eşinizle ikinizdende. konuşup anlasın ona göre adet olunca haber verin derler sizde o arada tahlileri yaptırırsınız.
Sizin dediginiz gibi yaptığımda adet gunu haber verin derlerse hafta sonuna denk gelirse ve birde aceba hemen randevu olusturabilirmiyiz

Sizin dediginiz gibi yaptığımda adet gunu haber verin derlerse hafta sonuna denk gelirse ve birde aceba hemen randevu olusturabilirmiyiz
Eee öylede hemen tahlil sonuçlarını girmeden sana nasıl bir tedavi uygulayacağın bilemez ki. Belki vitamin verecek 3 ay kullanın diyecek belki tüplerimde sıvı var alınması gerekecek belki başka sorunlar var onları halletmeden pat diye tubbebek yapmaz onun için önce tahlil sonuçlarını görmek ister. Yani her doktorun tedavi yöntemi farklı her hasta da aynı tedaviyi görmez. Yinede sen bilirsin ne zaman istersen o zaman git ben sadece kendimden örnek verdim benim ki bu şekilde başladı.

Eşim 3 aydır vitamin kullanmıştı proxeed plus diye yeni bitti anne adayına veriyormu böyle birseyler

Tamam dir heyecanlıyım stresliyim inşallah güzel sonuçlar alırım
Benim tavsiyem en baştan negatif tüm düşünceleri kafanızdan tamamen silmek kendinize sizden toplanan yumurtalara ve eşinizden alınan sperme güvenmek ama tüp bebek öncesi dişinizde sorun varsa onları da halledin benim ilaçlardan sağ tarafta olan köprülerim iltihaplandı çektirmek durumunda kaldım ve şu an sağ tarafım da diş yok dişsizim resmen sabr ediyorum doğumdan ve ek gıdadan sonra direk implant yaptırıcam

Tüp bebek sürecinde bi çok doktor anne adayına ve baba adayına takviyeler veriyor sağlık probleminin kimde olduğuna göre değil bu süreçte iki tarafa iyi gelecek sperm ve yumurta kalitesini artıracak vitaminler veriliyor eğer doktorunuzu seçtiyseniz bi ön muayene yani adetten önce bi muayene olmanız öncesinde yapılacak bi işlem var mı her şey yolunda mı öğrenmeniz sonra reglin 2.günü tevadiye başlamak için doktorunuza yeniden gitmeniz daha sağlıklı olur

Regliniz hafta sonu başlasa bile randevu almanı çok zor olmayacaktır diye düşünüyorum eğer özelde yaptıracaksanız ki devlette bile olsa gittiğinizde tedaviniz başlar endişeniz olmasın

Dış için gittim hani dogum öncesi yapılması gereken iltihap felan baktırdım doktor hiç birşey yok ii demişti

Çok teşekkür ederim öyle yapacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…