Tüp bebek bahçeci Berfu demir 💖

Orkidemiz

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2022
107
49
26
Merhabalar öncelikle herkese rabbim hayırlı evlat nasip etsin. 4 yıllık evliyim 1 tüp bebek başarısızlığım var. Bu yıl bahçeci de deneyelim dedik ve ilk adımı attık 20 yumurta toplandı 3. Güne kadar gittiler ama 5 adet kaliteli embriyo oluştu. 4 ab , 4 bb, transferi bekliyorum. Sizden ricam bu süreci beraber geçirmek kader arkadaşlarımla, bu şekilde embriyo transfer edip tutan var mı ? Eş faktörlü bizim tüp bebek yapmamız yapay zeka ile en iyisini seçtiler

ben istanbulda oturuyorum istanbulda tüp bebek tedavisi ile pozıtıf sonuç aldım o süreçte araştırmalarım sonucu Ankara da Berfu hocayı duymuştum ama istanbulda pozıtıf sonuç alınca kendisine hiç gitmedim akabinde bir düğün ortamında kuzenim ile karşılaştım kendisinin de 8 yıldır cocugu olmuyor gitmediği yer kalmadı ona o gün Berfu hocayı önerdim o konuşmadan sonra kendisi Berfu hocaya gitti ilk transferde pozıtıf sonuç aldı gecen ayda doğum yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…