Tüp Bebek - Ahmet & Mehmet Erdem - Novaart - 2024

Benim doktorum da Tolga hoca. Ben pozitifi gördüm kese bekliyorum inşallah sorunsuz ilerler. Darısı başına canım.
Hoca ve marına hanım bir harikalar. 👏🌹 onları çok sevıyoruz. Doğru adım doğru ılac doğru tedavi. Güzel sonuçlar getiriyor.
Güzel haberlerini bekliyoruz
Ya ne güzel Hayirlis uğurlu olsun. Ben pgt için çok tedirginim tolga hoca gönderelim dedi hatta biz de ne gerekiyorsa yapalim tekrar başa dönmeyelim dedik.
Sen yaptırdın mı pgt

Güncel fiyatlar hakkında bilgilendirirseniz arkadaşlar haber bekliyoruz 🙏
Donmuş bir embriyom bir üniversite hastanesinde olduğu için orada transferim olucak umarım önümüzdeki ay. Fakat tutmazsa diye başkanbir yer arayışındayım.
İlk konu msjinjzj şimdi gördüm. Başka bir yer yazdığınız için de öneride bulunmak için yazıyorum.
Ben prof murat sönmezer ile tedavi oldum. Genart ile çalışıyor. Gecen yıl mayıs ayında başlamıştım tedaviye ve diğer merkezlere göre fiyatları daha uygundu. Gebe kaldıktan sonra öğrendim kendisi aynı zamanda perinatologmus. Riskli gebelik olarak ilerledim. Gebeliğimi kendisi takip etti ve dogumumu da doktorumda yaptım ankarada. Kendisi cebeci tıpta egitmen hastalarına özel kliniginde bakıyor. Ama yatış gerekli olduğunda cebeciye yatiriyor yani maddi olarak hastaya yük olmuyor. Doğumlar yada cerrahi işlemleri memorial da yaptırıyor. Anlaşmalı olduğu hastahane orası. Genart dan cebeciden ve memorial çalışanlarından hepsinden çok memnun kaldık. İlk denememiz tuttu kızım haftaya 7 aylık olucak allahin izniyle 🤲

Ya ne güzel Hayirlis uğurlu olsun. Ben pgt için çok tedirginim tolga hoca gönderelim dedi hatta biz de ne gerekiyorsa yapalim tekrar başa dönmeyelim dedik.
Sen yaptırdın mı pgt
Çok teşekkür ederim. Ben yaptırdım evet. Niye tedirgin oldun canım.
Bence Tolga hocaya sonsuz güven ne derse ikiletme. Yapalım diyorsa vardır bıldıgı mutlaka.

Çok teşekkür ederim. Ben yaptırdım evet. Niye tedirgin oldun canım.
Bence Tolga hocaya sonsuz güven ne derse ikiletme. Yapalım diyorsa vardır bıldıgı mutlaka.
Kendisine çok güveniyorum o ayrı. Ama işte şansıma güvenemiyorum rüyalarıma girdi artık dün gece marina hanim ariyor ruyamda tabii maalesef embriyolar sağlıksız diye haber veriyordu.
Sonra sağlıksız gelip eli boşa çıkanları okuyorum psikolojim bozuluyor.
Güya okumayacaktim buraları 😁

Kendisine çok güveniyorum o ayrı. Ama işte şansıma güvenemiyorum rüyalarıma girdi artık dün gece marina hanim ariyor ruyamda tabii maalesef embriyolar sağlıksız diye haber veriyordu.
Sonra sağlıksız gelip eli boşa çıkanları okuyorum psikolojim bozuluyor.
Güya okumayacaktim buraları 😁
Psikolojını bozma canım. Olumlu düşün hersey güzel olsun inşallah benımde 4 gönderdik 3 geldı sağlıklı olarak.
güzel olcak ınsallah kafana takma güzel müzikler dinle 💖

Psikolojını bozma canım. Olumlu düşün hersey güzel olsun inşallah benımde 4 gönderdik 3 geldı sağlıklı olarak.
güzel olcak ınsallah kafana takma güzel müzikler dinle 💖
Totem yapıyorum zaten mekan değiştirdik ve bu sefer tüm süreci buradan başlattık enerjisi güzel geldi ve genetik sonucuna kadar buradayız.
Kaç günde geldi sonucuna ve opudan kac gün sonra adet oldun ben hala olamadım gunume var daha amabgenelde erken olunuyor.

Totem yapıyorum zaten mekan değiştirdik ve bu sefer tüm süreci buradan başlattık enerjisi güzel geldi ve genetik sonucuna kadar buradayız.
Kaç günde geldi sonucuna ve opudan kac gün sonra adet oldun ben hala olamadım gunume var daha amabgenelde erken olunuyor.
Hadi inşallah uğurlu gelsin canım. Genetik sonuç 15 günde geldi. Opu dan 5 gün sonra adet oldum. Canım kişiye göre değişiyor sanırım adet görme

İlk konu msjinjzj şimdi gördüm. Başka bir yer yazdığınız için de öneride bulunmak için yazıyorum.
Ben prof murat sönmezer ile tedavi oldum. Genart ile çalışıyor. Gecen yıl mayıs ayında başlamıştım tedaviye ve diğer merkezlere göre fiyatları daha uygundu. Gebe kaldıktan sonra öğrendim kendisi aynı zamanda perinatologmus. Riskli gebelik olarak ilerledim. Gebeliğimi kendisi takip etti ve dogumumu da doktorumda yaptım ankarada. Kendisi cebeci tıpta egitmen hastalarına özel kliniginde bakıyor. Ama yatış gerekli olduğunda cebeciye yatiriyor yani maddi olarak hastaya yük olmuyor. Doğumlar yada cerrahi işlemleri memorial da yaptırıyor. Anlaşmalı olduğu hastahane orası. Genart dan cebeciden ve memorial çalışanlarından hepsinden çok memnun kaldık. İlk denememiz tuttu kızım haftaya 7 aylık olucak allahin izniyle 🤲
Hayırlı uğurlu olsun dilerim, sağlıkla kucağınıza alın umarım 🙏🙏🧿

Merhabalar, konu açmayı umarım becerebilmişimdir.

AMH düşüklüğü neticesinde tüp bebek önerildi.
1 doğal yollardan gebeliğim var fakat kaybettik.

Tüp bebek için doktor ve merkez arayışındayız.
Daha önce bir devlet üniversitesi tüp bebek ünitesinde denememiz oldu dış gebelik ile sonuçlandı, bir tüpüm alındı.

2. Tüp Bebek denemesi için doktor ve merkez arayışındayız.
Ayrıca 2. doğumum perinatolog (riskli gebelik doktoru) eşliğinde takip edilmesi gerekiyor.

Ahmet & Mehmet Hocaları daha önce de duymuştum. Fakat gitmek kısmet olmadı.
Bu sene içinde kendilerine tüp bebek için giden var mı?
Fiyatlar nasıl? (Elbetteki fiyatların sürekli değiştiğinin farkındayım.)
İlgileri nasıl? Örneğin her yeni muayenede ya da whatsApp'tan fln soru sormam gerektiğinde sürekli kendimi baştan anlatmam gerekicek mi?
Muayenehanede bir yoğunluk var mı?
Tüp bebek öncesi ultrason takiplerini kendileri mi yapıyorlar yoksa farklı bir ultrason doktoru mu var?
Yumurta toplama, transfer gibi işlemler kendi merkezlerinde mi yapılıyor?
Bir soru sormam gerektiğinde yaklaşımları nasıl? Baştan savma evet hayır gibi kestirip atma şeklinde mi ilgililer mi? Burada ilgiden kastettiğim nazıma oynamaları değil tabiki de fakat kimi doktor var ki soru soran hastasının muhtemelen evveliyatını bilmeden ezberden cevap veriyor ve ben biraz da bunun mağduriyetini yaşadım bu yüzden doktor seçerken önceliklerim arasında.

Biraz fazla soru birikti kafamda çok farkındayım.
Kısaca 2024 yılında bu doktorlarımıza amh düşüklüğü sebebiyle tüp bebeğe giden arkadaşlarımın olumlu ya da olumsuz tecrübelerini bekliyorum. 🙏🙏

Merhaba hangi doktorda tedavi oluyorsunuz acaba şu an ? Benimde düşük amh nisan ayında 4 yumurta vardı ama bu ay tek yumurta o da gelişmedi tedavim iptal edildi diğer aya tekrar gideceğim nasipse doktorunuzu merak ettim

Merhaba hangi doktorda tedavi oluyorsunuz acaba şu an ? Benimde düşük amh nisan ayında 4 yumurta vardı ama bu ay tek yumurta o da gelişmedi tedavim iptal edildi diğer aya tekrar gideceğim nasipse doktorunuzu merak ettim
Ben Hacettepe hastanesine gidiyorum, ilk embriyolarımdan bir tanesi orada olduğu için yine burada devam etme kararı aldım

X