Tüp bebeğimin tutması için 70.000 LEM YELİD Çekelim mi Arkadaşlar (kizlar buyrun burdan devam edelim

Öyle yapıyorumm zaten hele ki bu mesajdan sonra. Bu mesajı görene kadar boşver bitene kadar devam et diyordum kendime ama nankörlük kısa sürede yüz gösteriyormuş bu da güzel neyse. Neymiş iyilik yap denize at başka birşey demiyorum hoşçakalın.

Oyle bir mesaj yaziyorsun ki iyilik yaparken insanin gozune batirmak bu olsa gerek . Zaten kendim tek basima cekemedigim icin konuyu actim. Ve icinden gelerek cekenlerdende Allah razi olsun . Transfer oncesi sizinle tartisip strest olmak istemiyorum . Hayirli geceler hersey icin tesekkurlee Alah razi olsun

Aaa kızlar tamam önce Allah rızası icin sonra niyet edenin niyeti icin okuyoruz. Ters düşmeyin şimdi yapmayın böyle.

Transferin hayırlısıyla olumlu sonuclanır inşaAllah canım. Uyumadan önce bir de abdest al 2 rekat namaz kıl meryem suresini oku bol bol duanı et. Hayırlara vesile olsun inşaAllah.

Haklisin canim

Sagol Allah razi olsun. insallah olumlu olur tatlim hepimizin .

Allah cc hepinizden razi olsun simdi bende 500 cekmistim onu da baska arkadasima hediye edeyim

Rabbim gonlunuzden gecen butun dilekleri kabul etsin .

Hepiniz hakkinizi helal edin . Cok sagolun

Hayirlisiyla transferim tutar insallah kizlar . Rabbim cumlemize hayirli saglikli evlatlar nasip etsin

İnsallh allhim izniyle bebeğini saglikli kucağına almak nasip olur bizlerde okur ve mutlu oluruz yinede ne olursa olsun sakin umutsuzluğa ve ümitsizliğe düşme senin için elbet vardır bir hayir..amin..

İnsallh allhim izniyle bebeğini saglikli kucağına almak nasip olur bizlerde okur ve mutlu oluruz yinede ne olursa olsun sakin umutsuzluğa ve ümitsizliğe düşme senin için elbet vardır bir hayir..amin..
Aminnn canim.benimm. vardir bir hayir tabikide zaten surekli soyluyorum herseyin hayirlisininda hayirlisi olsun hepimiz icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…