Tüm SBS'liler için ...

BenSergu

SATRAB
Kayıtlı Üye
3 Mart 2007
1.843
84
yarın SBS sınavındayız..
kızım'ın 8 yıllık ilköğretim koşusu bitti :teytey:..
ama önümüzde daha kat edilecek çok yol var:çok üzgünüm: ,
bu ilk ve önemli sınavımız herşeyin hayırlısı olsun diyorum:1closedeyes:..
ve tüm SBS annelerine ve tüm SBS sınavına girecek kuzulara başarılar diliyorum a.s.:nazar::nazar::nazar:..

Allah zihin açıklığı versin,üzerinizde tatlı bir heyecan vardır şimdi:)
Ne çok kaygılanmalı ne çok rahat olmalı,herşeyin azı karar çoğu zarar.
Allahın izni ile olan herşeryde hayır vardır,kardeşlerimiz çalıştıklarının karşılığını alacaklardır inşallah.
Anne ve babalara da bu aşamada çok iş düşüyor her halukarda onları ne kadar çok sevdiğimizi ve bütün durumlarda yanlarında olduğumuzu hissettirmemiz gerekiyor.
Başarılar dilerim dualarımız sizinle

Allah zihin açıklığı versin,üzerinizde tatlı bir heyecan vardır şimdi:)
Ne çok kaygılanmalı ne çok rahat olmalı,herşeyin azı karar çoğu zarar.
Allahın izni ile olan herşeryde hayır vardır,kardeşlerimiz çalıştıklarının karşılığını alacaklardır inşallah.
Anne ve babalara da bu aşamada çok iş düşüyor her halukarda onları ne kadar çok sevdiğimizi ve bütün durumlarda yanlarında olduğumuzu hissettirmemiz gerekiyor.
Başarılar dilerim dualarımız sizinle

ne güzel sözler ve ne güzel temenniler .teşekkür ederim canım benim.. sağolasın..a.s.

Sergüzeştçim kızına sonsuz başarılar...turkbayragi:nazar:Allah zihin açıklığı versin. Emeklerinin karşılığını alsın inşallah...Dualarımız yarın sizinle olacak...:Saruboceq:

bende sbs li annesi olarak tüm sbs lilere başarılar diliyorum...Allah hepsinin yardımcısı olsun dualarım onlar içinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Sergüzeştçim kızına sonsuz başarılar...turkbayragi:nazar:Allah zihin açıklığı versin. Emeklerinin karşılığını alsın inşallah...Dualarımız yarın sizinle olacak...:Saruboceq:

canım benim inşallah bende senin gibi evladlarımın başarı haberlerini sizlerle paylaşırım, evladınla ne kadar gurur duysan azdır..
çok teşekkür ederim..a.s.

bende sbs li annesi olarak tüm sbs lilere başarılar diliyorum...Allah hepsinin yardımcısı olsun dualarım onlar içinnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

amin tatlım cümlemizin allah yardımcısı olsun , seninde kuzucuğuna başarılar dilerim a.s.

yarın SBS sınavındayız..
kızım'ın 8 yıllık ilköğretim koşusu bitti :teytey:..
ama önümüzde daha kat edilecek çok yol var:çok üzgünüm: ,
bu ilk ve önemli sınavımız herşeyin hayırlısı olsun diyorum:1closedeyes:..
ve tüm SBS annelerine ve tüm SBS sınavına girecek kuzulara başarılar diliyorum a.s.:nazar::nazar::nazar:..

ay benim kardeşim de girecek sınava..
anneannem kalemin silgisine okudu, bir de okunmuş su verdikaydirigubbakcemile3

Allah ayrdımcıları olsun, küçücük yaşta başlıyorlar sınavlara girmeye..
Tüm sınava giren kardeşlerime başarılar diliyorum...

bizim ailede sınav çok maşallah..
haftaya kuzenim ÖSS ye gircek, 27 haziranda ben KPSS ye gircemkafamçokkarıştı
off kurtulamasık bu SS lerden:mymeka:

ne mutlu bizlere ki onları sağlıklı sıhhatli ve mutlu ortamlarda büyütebiliyoruz...geçen yıl kızım için yaşadığım heyecanı bu yıl oğlum için yaşıyorum...Allah mutluluklarının devamını göstersin hepimize...herkese başarı diliyorum..sbs anneleri...:1hug:

Kızına başarılar dilerim canım...
Allah zihin açıklığı versin..
Umarım sınavı istediği gibi geçer...
Biz KK teyzeleri ona güveniyoruz, o da kendine güvensin...
Tekrar başarılar dilerim... a.s.

Son düzenleme:
sergümm öncelikle kızına ve sonra sbs ye gircek herkese başarılarr alkisalkisalkis alkisalkisalkis
zihinleri açık olsun inşşş kaydirigubbakcemile2
daha cok yol var demişsin yaa cok cabuk geçio cnm :))) bi bakcn öss ye girio olcak :)) :CüvCüv:
hakkında hayırlısı olsun :)) öpüyorummmm Şeniz Şeniz

sınava gırecek tum öğrencılere başarılar...

Dılerım bu sıteden hepsının guzel haberlerını alırız

Allah zıhın acıklıgı versın....

Heyecandan ...stresten....hastalıkltan rabbım korusun hepsını...

dua ıle

ay benim kardeşim de girecek sınava..
anneannem kalemin silgisine okudu, bir de okunmuş su verdikaydirigubbakcemile3

Allah ayrdımcıları olsun, küçücük yaşta başlıyorlar sınavlara girmeye..
Tüm sınava giren kardeşlerime başarılar diliyorum...

bizim ailede sınav çok maşallah..
haftaya kuzenim ÖSS ye gircek, 27 haziranda ben KPSS ye gircemkafamçokkarıştı
off kurtulamasık bu SS lerden:mymeka:

oceanımcım canım :asigim:sağol güzel temennilerin için çok teşekkür ederim..
sana ve kuzenine başarılar dilerim emekleriniz boşa çıkmaz inşallah.
sevgiyle kalın a.s.

ne mutlu bizlere ki onları sağlıklı sıhhatli ve mutlu ortamlarda büyütebiliyoruz...geçen yıl kızım için yaşadığım heyecanı bu yıl oğlum için yaşıyorum...Allah mutluluklarının devamını göstersin hepimize...herkese başarı diliyorum..sbs anneleri...:1hug:

evet canım Allaha binlerce kez şükürler olsun ,seninde oğluşuna başarılar dilerim,herşey gönlünce olsun ..a.s.

Kızına başarılar dilerim canım...
Allah zihin açıklığı versin..
Umarım sınavı istediği gibi geçer...
Biz KK teyzeleri ona güveniyoruz, o da kendine güvensin...
Tekrar başarılar dilerim... a.s.

oyy şimalimde gelmiş Şeniz mesaj yazmış canım benim çok teşekkür ederim hem kendi adıma hemde tüm SBS annneleri adına ..
sağolun iyiki varsınız.. a.s.

sergümm öncelikle kızına ve sonra sbs ye gircek herkese başarılarr alkisalkisalkis alkisalkisalkis
zihinleri açık olsun inşşş kaydirigubbakcemile2
daha cok yol var demişsin yaa cok cabuk geçio cnm :))) bi bakcn öss ye girio olcak :)) :CüvCüv:
hakkında hayırlısı olsun :)) öpüyorummmm Şeniz

malibuşum papatyam Şeniz sağol gülüm ,inşallah burdan üniversite heyecanımızıda paylaşmak nasip olur. Allah sınavlara girecek tüm evlatlarımızın yardımcısı olsun a.s.

sınava gırecek tum öğrencılere başarılar...

Dılerım bu sıteden hepsının guzel haberlerını alırız

Allah zıhın acıklıgı versın....

Heyecandan ...stresten....hastalıkltan rabbım korusun hepsını...

dua ıle

Kibelacığım güzel temennilerin için teşekkürler. Allah hepimizin yardımcısı olsun :Saruboceq:

Son düzenleme:
Sergüm dualarımı gmnderiyorum şu anda kızın sınavda sende onu bekliyorsundur Allah hepsine zihin açıklığı versin herkese başarılar diliyorum:1hug:

sınav bitmiştir sanırım umarım güzel geçmiştir herkes güzel güzel yerlere girer inşallah..

evet sınav bitti...biz de bittik..yetti gari...kaldırın şu ortaçağ zihniyetini..(M.E.B)ye sesleniyorum..:kızgın:

Sergüm dualarımı gmnderiyorum şu anda kızın sınavda sende onu bekliyorsundur Allah hepsine zihin açıklığı versin herkese başarılar diliyorum:1hug:

canom bitanem Şeniz çok teşekkür ederim....

sınav bitmiştir sanırım umarım güzel geçmiştir herkes güzel güzel yerlere girer inşallah..

evet bitti :Saruboceq:.. herşeyin hayırlısı ...destekleriniz için çok teşekkürler..a.s.

evet sınav bitti...biz de bittik..yetti gari...kaldırın şu ortaçağ zihniyetini..(M.E.B)ye sesleniyorum..:kızgın:

ahh be gülüm hemde ne bittik yetti ama yarış bitmedi .koskocaman bi ÖSS var :1shok:..Allah yardımcımız olsun..a.s.

Bütün kardeşlerimize başarılar diliyorum opuyorumnanaktan

sağolun kızlar.. büyük bir maraton'un birinci ayağı tamamlandı .Allah tüm evlatlarımızın yardımcısı olsun...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X