Tüm "kadınlar kulübü" adına GÜZEL DUA TOPLAYALIM !! BİR DERDİMİZ VAR EVET..

esrazambak

ya Hakim ya Vedud ya Bais ya Tevvab ya Latif
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2013
1.228
668
merhaba arkadaşlar
tüm DERTLİ ÜYELERİMİZ İÇİN..

bu foruma geldim geleli moralim düzeldi gerçekten psikologtan bile daha iyi gelebiliyor çünkü aynı duyguları aynı kaderi yaşayan kişilerden yorum duyabiliyorsun.
Tüm üyelerden Allah razı olsun

bu ay ramazan ayı ve bu gece cuma gecesi..

bu sitede bulunan tüm üyeler için dua edelim mi ne dersiniz bu ayın sonuna kadar aklımıza her geldiğinde yolda otobüste iş yerinde yemek yaparken namazlarımızdan sonra...

tüm bekar üyeler için dünya ve ahiret hayatı için dini için hayırlı gelecek hayırlı eşler nasip etsin Rabbimiz..

tüm evli üyelere hayırlı evlatlar .. ailelerine huzur mutluluk versin.. eşleriyle uyum huzur afiyet..

tüm üyelerimizin anne babalarına kardeşlerine sağlık sıhhat afiyet versin...:13: Peygamber Efendimizin (sav) şefaatini nasip etsin bizlere, günahlarımızı affetsin, hidayet versin bizlere..

sizler de amin derseniz veya istediğiniz özel duanızı yazarsanız tümüne şimdiden amin amin amin... SİZLER DE AMİN DEDİKÇE DUALARIMIZ KABUL OLSUN..

herkesin duaya ihtiyacı vardır diye düşünüyorum.. tüm bu site üyeleri ve tüm müslüman alemi adına da...

AMİN

Son düzenleme:
sitedeki dualarımız sizinle bölümünün linkini verecektim ama olmadı. o bölümden daha çok dua toplanılabilir zannımca

Son düzenleme:
derdi olan kişi sığınacak bir dal arıyor. derdi olan hemen buraya bu bölüme yazıyor genelde .( yani ben de öyle yapıyorum) bu da bir destek birbirimize diye düşündüm..

derdi olan kişi sığınacak bir dal arıyor. derdi olan hemen buraya bu bölüme yazıyor genelde .( yani ben de öyle yapıyorum) bu da bir destek birbirimize diye düşündüm..

ben daha cok dua toplanılması açısından demiştim aslında
kötü niyetimde yoktu ama neyse :)

Son düzenleme:

ben daha cok dua toplanılması açısından demiştim aslında
kötü niyetimde yoktu ama neyse :)

yok canım kötü niyet anlamadım :) ki sanırım haklısın baksana cevap veren yok senden başka.. dua et bana nolur çok zor durumdayım hakkımızda herşeyin hayırlısı inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…