Tüm içtenliğinizle Amin der misiniz? (tüp ve pgtli tüp bebek)

Delft

Gitmek gerekir bazen
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2013
1.382
1.781
Merhaba ,
Niyet edipte okuduğum ne varsa bu forumda ve doğum yapacağım topikte paylaşacağım demiştim..bugüne nasipmiş..çok şükür bitirdim.. Kelime-i tevhide son 10.000 kala dedim ki tek ben değilim bu süreçte emek veren nice insan var..tek kendime değil sizler içinde amin dedim ben,birde sizler Amin der misiniz?

Transferi yapılmış olan arkadaşlarımız, tedavi sürecindeki (tüp /pgtli tüp) bebek isteyen arkadaşlarımız için ve doğum yapacağım topik için;
*41 er tane okuduklarım;
Vakıa,İnşirah,Yasin,Fetih,Amener,Ayetel kursi ve Meryem suresi(ve 41 tane secde namazı – 58.ayeti secde ayetidir) ve 41 tane; RABBİ LA TEZERNİ FERDEN VE ENTE HAYRÜL VARİSİN (beni bu dünyada bebeksiz bırakma Allahım)
*Dönelham duası
*90.000 kelime-i tevhid
*707 Ya Varis
*7 günlük oruç tuttum ve bu 7 gün boyunca 700 tevbe ettim,707 Ya Varis okudum ,iftara yakın içeceğim suya 21er tane Halik,Barik ve Musavvir okuyup içtim
*7 günlük Ayetel kursi okudum (her günün farklı sayısı var)
*170 Ayetel Kürsiyi okuduktan sonra 3000 defa Ya Kafi, Ya Ğani, Ya Fettah ,Ya Rezzak isimlerini zikrettim.

AMİN DER MİSİNİZ? ;
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)
Biliriz ki bizler aciziz, günahlarımız da çok, gücümüz kudretimiz de yok; bu yüzden SANA dua ederiz. Biliriz ki SANA açılan elleri boş çevirmezsin, biliriz ki RAHMETİN büyük, hazinen sınırsız, kuvvet ve kudret SENDEDİR ve günahlarımızı affedensin, duaları kabul edensin, bunu biliriz. İşte bunu bildiğimiz için dua ederiz, sadece SENDEN isteriz, yalnız SENDEN umarız. "Lailahe illallah Muhammeden resullallah" deriz.
"Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum”
Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) ,ashabına ,evlatlarına, torunlarının ruhlarına, yeryüzünde ki gelmiş geçmiş tüm peyagamberlerin ruhlarına, tüm evliyaların ruhlarına, sevdiğin ve duası makbul kullarının ruhlarına, silsileyi aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye ettik. SEN kabul eyle RABBİM. Onlari vesile ederek SENDEN istiyoruz, mübareklerin hatırı için ALLAHIM.
Ya Zül Celali Vel Ikram..
Biz;rahmetinden bebekler istiyoruz, annebaba olmak istiyoruz, sevmek istiyoruz yavrumuzu. Bebeklerimizi kucağımıza almayı, kucağımızda uyutmayı, doya doya koklamayı, evlerimizde emeklediğini görmeyi, ellerinden tutup yürütmeyi, saçlarını okşamayı, gözlerine bakmayı istiyoruz. Sessiz hanelerinimizde çocuk sesleri duymak istiyoruz, okula yollamak, büyütmek, vatana millete hayırlı birer evlat olarak yetiştirmeyi, mürvetini görmeyi istiyoruz.
Rabbim, bizler de annelik duygusunu tadalım ne olur, yavrumuzu kucağımıza alıp sevelim, uyutalım, ninnilerle büyütelim.
Analı-babalı hep güzel günlerini görelim yavrumuzun. Hastalandığımızda bir bardak su verecek evlatlarımız olsun. Bayramda seyranda gözlerimiz yollarda kalmasın, kapılarımızı çalacak, ellerimizi öpecek evlatlarımız olsun. Yaşlandığımızda yanımıza gelecek, arayıp-soracak, titreyen ellerimizi tutacak, hatrımızı soracak, gözlerimize sevinç katacak evlatlarımızı nasip et YA RABBİM.
Ne olur RABBİM, bizi mahsun ve boynu bükük bırakma. Gözyaşlarımızı, sevinç gözyaşlarına çevir ALLAHIM. Bizlere de ana-baba olma duygusunu nasip et, bizlere merhamet et. Sen merhamet edensin, rahmetin sonsuz, hazinen sınırsız.
Ana-baba olmamız için bizlere yardımcı ol, işlerimizi kolaylaştır ALLAHIM.
Biz biliriz ki her sıkıntı, zorluk SANA kolaydır. Biz biliriz ki bir şeyin olmasını istediğinde ona sadece “OL“ dersin, o da olur. Bundan evvel bizler hiçbir sey değilken bizleri yarattın, yoktan var ettin.

Bizler ve tüm bebek sahibi olmak isteyen kulların için hayırlı ve tez zamanda, sağlıklı ve en hayırlısından, rahmetinden bebeklerimizi lütfetmeni istiyoruz RABBİM.
EL AÇTIK, KAPINA GELDIK YALVARIYORUZ.
Aciziz hiçbir şey yapamayız biz. Dua ile sadece SENDEN isteriz.
SEN HERŞEYE KADİRSİN! EVVEL OLAN AHİR OLAN SENSİN. VARİS OLAN, KAFİ OLAN, SAFİ OLAN, RAHMAN VE RAHİM OLAN, HAYYUM KAYYUM OLAN SENSİN. KUDRET SENİN ELİNDEDİR.
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin” dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)

Hamilelerimizden düşük tehlikesi olanlara Rabbim sen şifa ver..Bebeklerimiz için ;insanların şerrinden,cinlerin şerrinden,hayvanların şerrinden sana sığınıyoruz YaRabbim.Sen bebeklerimizi ve bizleri koru .Görünen ve görünmeyen kaza ve belalardan sana sığınıyoruz Allahım

Allah, La ilahe illallah, Zül celali vel ikram, el-Hayyül Kayyüm, er-Rahmanü’r Rahim, Allahü’r Rahmanü’r Rahim, Allahu la ilahe illa hüvel Hayyül Kayyüm, Rabb, el-Hannanü’l Mennanü Bediüs semevati vel ardi zül celali vel ikram, Allah’u la ilahe illa huvel Ahadüs Samedüllezi lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehu küfüven Ahad.
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
EL – FATIHA

ek bilgi;
Tilavet Secdesi yapılmasını gerektiren Secde Ayetleri hangi surelerde, kaçıncı cüzlerde bulunur:
1 – A’râf Sûresi'nin 206. âyet-i kerimesi, ( 9 . Cüz’de)
2 – Ra’d Sûresi'nin 15. âyet-i kerimesi, (13 . Cüz’de)
3 – Nahl Sûresi'nin 49. âyet-i kerimesi, (14 . Cüz’de)
4 – İsrâ Sûresi'nin 107. âyet-i kerimesi, (15 . Cüz’de)
5 – Meryem Sûresi'nin 58. âyet-i kerimesi, (16 . Cüz’de)
6 – Hacc Sûresi'nin 18. âyet-i kerimesi, (17 . Cüz’de)
7 – Furkân Sûresi'nin 60. âyet-i kerimesi, (19 . Cüz’de)
8 – Neml Sûresi'nin 25.âyet-i kerimesi, (19 . Cüz’de)
9– Secde Sûresi'nin 15. âyet-i kerimesi, (21 . Cüz’de)
10 – Sâd Sûresi'nin 24. âyet-i kerimesi, (23 . Cüz’de)
11 – Fussilet Sûresi'nin 37. âyet-i kerimesi (24 . Cüz’de)
12 – Necm Sûresi'nin 62. âyet-i kerimesi, (27 . Cüz’de)
13 – İnşikak Sûresi'nin 21. âyet-i kerimesi, (30 . Cüz’de)
14 – Alâk Sûresi'nin 19. âyet-i kerimesi, (30 . Cüz’de)

ağzına sağlık Allahım dualarımızı kabul eder inşallah
çok sağol arada girip okuyup duamı ederim sayende

ağzına sağlık Allahım dualarımızı kabul eder inşallah
çok sağol arada girip okuyup duamı ederim sayende

Aminnn inşallah

Amin amin amin arkadaşım Allahim kabul etsin inşallah

çok tşk ediyorum kızlar..

bu süreç gerçekten çok sabır isteyen ve stres yapmamamız gereken bi zaman dilimi içeriyor..

Allah dualarımızı kabul etsin insallah aminnn...

Âmin âmin âmin .. Tüm benliğim ile içtenliğim ile âmin ...

“Yok mu Benden (bir şeyler) isteyen, Bende ona vereyim?, Yok mu Bana dua eden, Ben de icabet edeyim?, Yok mu Benden mağfiret isteyen, Ben de mağfiret edeyim? diye buyuransın , senden istemeyi bize nasip et ya Rabbi ..

Allah razı olsun, selam ve duâ ile .

Son düzenleme:
Cok tesekkurler bende iki senelik evliyim ve 2 kurtaj ve 1 düşüğüm oldu.bizlerle paylastigin bu dua ile sifa bekleyen cocuk isteyen butun kader arkadaslarima yardim ediyorsun yol gosteriyorsun.RABBIM e ulasmanin bir baska yolu bu ALLAHIM butun isteyenlerin duasini kabul eylesin.tsklr paylastgin icin

Âmin,âmin,ecmain...agzına, eline yüreğine sağlık...Rabbim dualarını, dualarımızı kabul ve makbuleylesin kardeşim Allah senden razıolsun...

Allah bütün isteyenlere bebek nasip etsin inşallah. Hayırlısı ile hepiniz kavuşun bebeciklerinize. Allah aratmasın

Allah nasip ettikten sonra doktorların söyledikleri yüzdelere de takmayın Allah nasip ederse olur. O ol der ve olur. Sizin için hayırlısıysa olur. Tiroidim yokken doğurdum iki kızımı da bazı doktorlar saçma sapan şeyler de der. Ondan söylüyorum. Siz ümidi kesmeyin.Hakkınızda hayırlısı olsun.

öncelikle arkadaşlar çok tşk ediyorum.. aminn aminnn...

kesinlikle katılıyorum canım.. bana da doktorlar çok moral bozucu konustular tüp bebekten baska çaresi yok dediler .genimde bozukluk var benim Allaha sukur 6.ayımdayım ve bebeğim sağlıklı çıktı..tüp bebeğe gerek kalmadan normal yolla hemde tek atımlık diyebilirim..yer gök duayla.. bunu unutmamalı.

Ayy masallah cnm allah tamamina erdirsin yer gok duayla

Aynen kesinlikle. Dr lar kızmasın ama bazıları çok öküz. Dan diye neler neler diyolar. Allah'a teslim olcan tabii tedavini yaptırıcan o ayrı.
Bu arada bebeğiniz hayırlı olsun. Allah tamamına erdirsin. Sağlıklı bir şekilde kucağınıza alın inşallah.

Ayy masallah cnm allah tamamina erdirsin yer gok duayla
tşk ederim canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin

tşk ederim ,,aminn Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguyu

Canımın içi kalbin o kadar temiz ki o kadar iyi insansin ki iyiki seni tanıdım seni çok sevdim
Senden tek istediğim bir evladım olsun aetik bitsin bu hasretim
Dinsin bu gözyaşım bitsin artık bu acim
Ben anne olmak istiyorum benim için dua edermisin
Benim gibi anne olmak isteyen tüm arkadaşlarima da dua edermisin
Allah'ım dualarımızi kabul etsin Allah razı olsun senden

Dualarimda olacaksin balim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…