Tüm Detayları ile Labioplasti Sürecim

Anneyimmben

Guru
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2012
15
2
38
Merhabalar
Kendi başımdan geçen süreci belki geçirmek isteyenlere faydam olur diye paylaşmak istedim.
Bundan 9 gün önce İstanbul Anadolu Yakasında Melis Hanım'a ameliyat oldum. En baştan şunu söylemeliyim ki öyle 2-3 günde ayağa kalkılacak bir operasyon değil. He küçük bir uygulamadır kalkarsınız ona bir şey diyemem. Dün doktoruma internette yazan 2-3 günde ayağa kalkılıyor sözlerine kanarak bu operasyonu oldum dediğimde, benimkinin kapsamlı bir operasyon olduğunu o sebeple 15 gün gibi bir zamana ihtiyaç olduğunu söyledi. Kapsamlıdan kastım iç dudak,sarkık deri ve zayıf olduğu için az miktarda karından alınarak uygulanan yağ enjeksiyonu. Operasyon yaklaşık 1 saat sürdü. Odaya alınınca sürekli buz uygulaması yaptılar. Akşamına evime gedim. Hastanede mutlaka bir yakınınız olmalı. İlk küçük tuvaletini yapmak korkutuyor ama ilaçların etkisiyle (yavaş yavaş yaparsanız) problem olmuyor. Doktora mutlaka kabızlığı engelleyen bir ilaçta yazdırın. 1 hafta kullanın ki dikişleriniz zarar görmesin. 3 gün dikişlerden yoğun kan geliyor. Asla yürümemeniz mümkünse yalnız tuvalete kalkmanız gerek. Günden güne kanama azalıyor. Benim bugün 9. Gün hala sızıntı şeklinde devam ediyor. Merak ettiğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim

X