tüm belirtiler pozitif,sonuç negatif :(

simacag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2011
42
4
Merhaba arkadaşlar,3 aylık evliyim ben 2 kere yumurtalık kisti ameliyatı geçirdim en son geçen sene 13 cm açık ameliyatla çıkarıldı,bu yüzden içimde hep korkudur çocuğumun olmaması olumsuz konuşmuyor doktorlar ama normal bi kadına göre şansımın düşük olduğunu söylüyorlar.evlendiğimizden beri eşim korunuyordu bu ay doktora gittim mevcut 7.5 cm liik kistim varmış (o akşam adet odum belki biraz o da şişirmiş olabilir kisti) korunmayı bırakın hamile kalmayı dene bir an önce yoksa ameliyat olcaksın dedi

Biz de korunmayı bıraktık 10 gündür korunmasız birlikte oluyoruz.Yumurtlama tarihim 24.07,o günden beri vücudumda bir ateş el ayak yanması,tülbent ıslatıp öyle uyuyabiliyorum,günden güne arttı bu ateş haftasonu hastaneye gitcektik nerdeyse,yalnız eşime yanıyorum diyorum sana öyle geliyor normal vücut ısın diyo dışardan anlaşılmıyor yani.Kokulara hassasiyet mutfakta kahve kavanozunun önünden geçerken kahve kokusu aldım her zaman olmuyor arada bir yoğunlaşıyor bu koku durumu,oruç da tutuyorum bu arada her akşam son günlerde bir baş ağrısı duramıyorum resmen,birkaç kez midem bulandı,tiksindim sahurda bir şey yiyemediğim oldu,bu arada gözlerimde lens var çok rahatsız etmeye başladı yeni lens çifti açtım acaba eskidi mi öbürü diye ama yenisi de batıyor resmen gözüme(5 yıldır rahatsız olmadan kullanıyordum) veee son belirti de cumartesi günü eşime birlikte olduk çok geç geldi acaba ondan mı bilmiyorum ama duştan sonra beyaz çamaşırımda çok açık kahverengi bir leke (yerleşme lekesi olabilir mi?))) Bu arada cumartesi akşam tüm ateşim düşmüş gayet iyiydim(bazı arkadaşlar yerleşme lekesinden sonra ateşin düştüğünü söylüyor),ve diğer belirtiler de silindi sanki.(Bu arada kasık ağrısı ara ara batıyor sanki)

Bunca belirti var bugün gideyim bir test yapayım dedim negatif çıktı,adi testlerden sanırım herkes erken diyecek ama herr gün yeni bir belirti bir gün bana 30 gün gibi geçti insanın psikolojisi bozuluyor resmen ya ameliyatlardan dolayı hemen umutlanmak istemiyorum ama bana noluor o zaman (((43:

canım döllenme varsa şayet(umarım vardır) yumurtlama tarihinden 10 -11 gün sonra kanda belli oluyor diye biliyorum... senin daha 7 gün geçmiş 3-4 gün bekle kan testi yaptır... inşallah vardır bebişin

bende de aynı durum var yaa herşeyden tiksinir oldum baş dönmesi bulantı, kist olsun yine de inşallah bebişler geliyordur. 5 gün sonra regl olmam gerekiyor onu bekliorum umutlanmıyorum umutlanmıcam

idrarda en az 2 gün kala diye biliyorum ama 4-5 gün kala çıkan da varmış

Son düzenleme:
Merhabalar bendede aynı durum mevcut.İdrar testinde çıkmadı.Bugün kan testi yaptırdım.Sonucunu yarın alıcam.Ama belirtiler sanki hamileymişim gibi benim 2 bebeğim kızımda hamileymişim bilmiyodum acayip zeytin ve turşu suyu içtim.Şimdide bir haftadır eşim her akşam eve şeftaliyle geliyo her yerde burnuma şeftali kokuyo ve tatlı normalde ravaklı tatlıları pek sevmem ama içimden sürekli ravaklı tatlı yemek geliyo .Bide sütüm gelmeye başladı bembeyaz süt sol göğsümden geliyo.Sol tarafımdada sürekli bi batma var.inşallah minelim abla oluyodur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…