Tüm Anneler Anne Adaylari önemli

SİZ COCUGUNUZUN ISTEDIGI MESLEK VE DIGER HERSEYINE KARISIP KUKLANIZMI YAPARSINIZ

• EVET

OY: 0 0,0%
  • HAYIR

OY: 15 100,0%

• Ankete Katılan
    15

ODYSSEXIXA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2008
20
1
38
Sizinle Bişey Paylaşicam 2 Gün önce 24 Yasindaki Bi Kizla Bi Tartismaya Girmistim Konuda şu:bulundugumuz Ortamdaki Tum Bayanlara Cocuk Dogurmak Bence Bençillik Cocuk Doguran Insan Kendi Egolarini Tatmin Etmek Icin Cocuk Doguruyo Diye Konustu.solemek Istedigi Sey Ailelerin Kesinlikle Cocugun Bi Birey Olarak Gormeyip Kendi Istek Ve Arzularini Onun Ustunde Deneyip Kendi Istedikleri Gibi Bi Kukla Haline Getiriyo Olmalari.siz Bu Konuda Ne Dusunuyosunuz???

Kesinlikle Saçmalamiş Canim. Bir Yere Kadar Yanliş Yapmamasi Için Müdehalede Bulunur Insanlar Tipki Ailelerimizin Bize Yaptiği Gibi Ama Sonrasinda Zaten Baski Yaptikça Elinizden Kayar Gider Bence. Anne Baba Olmak önce çocukla Arkadaş Sirdaş Olabilmekten Geçer Diye Düşünüyorum Ben.

bence de saçmalık. Kendi egolarını tatmin ediyorsun evet ama bu sadece küçük bir bölümünü oluşturuyor %10 - %20 gibi. Büyük bölümü o çocuğun bir birey olarak yetişmesi. Bence o kadında kendince bir savunma mekanizması geliştirmiş ona inanmış gidiyor.

kaale bile alınmaz sözler sarf etmiş... ego mu.. nekadar da kabaca ve cahilce bi yaklaşım... acaba anne oldumu somak lazım..

Hürreme Ve Diğerlerine Katiliyorum çocuk Bi Anlik Zewk Için Doğrulmuyoki Ona Hayatinizi Adiyosunuz Bi çok Seyden Vaz Geçmek Pahasina Belki Siz Giyemiyorsunuz Ama Onu En Ii şekillerde Giydiriyorsunu Siz Yiyemiyor Ama Ona Yiyeceğinizi Veriyorsunuz Siz Işe Yürüyerek Giderken Onu Belki Serwise Veriyorsunuz Imkanlarinizi Zorlayip Başina Bi Iş Gelmesin Diye çok Afedersiniz Ama Hadi Ordan Arkadaşim Bu Nasil Bi Ego Tatminidir Açiklarmisin Bana Insan Ewladi Için Hayatinda Ki Herşeyi Nerdeyse Değiştiriyor öle çocuk Doğurmak Komşunun çocuğunu 5 Dakka Sewip Yanindan Ayrilmayla Onun O An Verdiği Zewkle Bir Değil Sen Bilirmisin Burada Kaç Kadin Anne Olamk Için Yipraniyor Biz Burda Birbirimize Nasil Destek Oluyoruz Kimi Zaman Birlikte Ağliyoruz Kesinlikle Katilmiyorum önce Otur Iyice Bi Düşün çocuk Nedir Ne Dildir Ondan Sonra Gel Bi Bu Konuyu Tartişalim Ben Hertürlü Tartişmaya Herzaman Açiğim Yeterki O Yanliş Düşünceden Kurtul Annelik Asla Ego Tatmin Etmek Değildir Tüm Annelere Sevgim Ve Saygilarimla.....
Haksizsam Haksizsin Diyi öyle Diilmi Arkadaşlar Neden Uykumuzda Feragat Edelim Gezmemizden Tozmamizda Anelik Ego Meselesi Değil Yüreğine Bir Elin Dokunmasiyla Ortaya çikan Bir Istektir Dilerim Senin Yüreğinede Uğrar Uğramadan Geçmez

X