Tuğba Ekinci'den tepki çeken paylaşım

Demek istemiş ki israil gibi olalım , israil bir askerini kaçırdı diye filistinde 2000 kişiyi öldürdü halkı bombaladı amerika bile israilden boşuna korkmuyor adam camileri her yeri bombalıyor , elinde bıçak olan kadını öldürdüler bizde ise mahalleden ateş açıyorlar polis mahalleye giremiyor birşey yapamıyor, israil gibi ülke olalım demek istemiş tuğba , doğunun temiz insanlarıyla terorsitleri ayırması yine olumlu birşey.

:KK70::KK70:
Iyi o zaman, bir ben anlamadım sanıp acaba belli saatten sonra Aklım işlemiyor mu diye korkmaya başlamıştım:KK70:
Açıklamayı Çözen biri olursa anlatır hepimize, de yalnız Tuğba Ekinci'ninde katılması o şimdi asker şarkısından mütevellit mi acabao_O
Ondandır değil mi bibi:KK14: yani değilse hayal kırıklığı yaşayacağım:cry:
O şimdi asker deyince bir anım aklıma geldi.
Henüz cahiliyye donemindeyken ben daha daha gençken bu şarkı meşhur .
Derken bir radyo istek parça çalıyor.Aradım bu parçayı istedim.Kimlere göndermek istersiniz dedi.Sadece kendime dedim.Dedi çok bencilsin.Dedim içimden cahiliyye evremde dahi olsam bu şarkıyı kime armağan edecem.
Evet mune herkesin geçmişinde hatalar vardır.şimdi sezen dinleyip hatami duzeltebilrim belki ne dersin:)

O şimdi asker deyince bir anım aklıma geldi.
Henüz cahiliyye donemindeyken ben daha daha gençken bu şarkı meşhur .
Derken bir radyo istek parça çalıyor.Aradım bu parçayı istedim.Kimlere göndermek istersiniz dedi.Sadece kendime dedim.Dedi çok bencilsin.Dedim içimden cahiliyye evremde dahi olsam bu şarkıyı kime armağan edecem.
Evet mune herkesin geçmişinde hatalar vardır.şimdi sezen dinleyip hatami duzeltebilrim belki ne dersin:)
:-)
Ben ilerde hatam dememek için direkt yabancı müzik dinliyorum, sözleri anlamıyorum ama en azıdan ayy bir zamanlar ben var ya x'i dinlemiştim demiyorum :KK70::KK70:
Ama Sezen Aksu başka tabii, Ünzile Şarkısı :KK43:

:-)
Ben ilerde hatam dememek için direkt yabancı müzik dinliyorum, sözleri anlamıyorum ama en azıdan ayy bir zamanlar ben var ya x'i dinlemiştim demiyorum :KK70::KK70:
Ama Sezen Aksu başka tabii, Ünzile Şarkısı :KK43:
Pek şarkıyla turkuyle aram yok dinlemiyorum. önceden az vardı o da yok olup gitmekte ..
Kafam götürmüyor yabancı şarkı ötede dursun :)

tuğba.JPG

erdoğanı da etiketlemiş, bunu yeni görüyorum:KK70::KK70::KK70:

X