TÜBİTAK'ın beğenmediği proje dünya birincisi oldu

ülkede göçe göçe beyin kalmadı,kalanı da bezdir yolla

Gözlerim yaşardı,maşallah akıllı gençlerimize...Valla çok duygulandım Tübitak'a söylenip duygumu bozmak istemiyorum.

Çocuklar çok medeni görünüyor başörtüsü ve etek giyseydiler kazanırlardı , daha ilk etapta görüntüden kayıp etmişlerdir
Başörtülü insanları medeniyetsiz görmeniz zihniyetinizin tübitak dan farkı olmadığını kanıtlıyor . Biri pırlanta gibi çocukları görmezden gelirken sizde geneli küçümsuyorsunuz çok medeni oldunuz bu mesajınız ile bravo..

Bu kaçıncı rezilliği biri de çıkıp açıklama yapma zahmetinde bile bulunmuyor umurlarında değil, dalga geçiyorlar resmen. Gerçi biz mülteci konusunda bile para verin okumuşları alın vasıfsız olanları da bize verin diyen milletiz, araştırmak,okumak, bilimsel deneyimler neyimize

Zeki olmak yetmiyor birazda uyanık olacaksınız. Araya evliya, şifalı yara bandı falan filan sıkıştırsanız en birinci siz olurdunuz gençler.Gündemi takip edin azcık. Neyse ama hiçbir başarı karşılıksız kalmaz. Böyle devam edin. Sizin gibi gençler çoğalsın. bundan sonra ülkemizde de kıymet bilen çıkar umarım.

Diyorsun ki biimsellik ödül getirmiyor ilaki maneviyata değinecek cübbeli hocanın yaptığı gibi , onun icat ettiği bez gibi kaç derecede koruyor dediği gibi cehennemden ,yazıklar olsun bu zihniyete !

Diyorsun ki biimsellik ödül getirmiyor ilaki maneviyata değinecek cübbeli hocanın yaptığı gibi , onun icat ettiği bez gibi kaç derecede koruyor dediği gibi cehennemden ,yazıklar olsun bu zihniyete !
Beni yanlış anladınız. Çoğu kişi bulunduğu ortama göre kendilerine kılıf uydurup öne çıkma peşinde. O durumu ironi olarak dile getirdim sadece. Ciddi bir mesaj değildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…