Göz Makyajı Tsuya tsuya kirpik grletirici

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

EflaNazLina

Guru
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
305
0
merhaba arkadaşlar bu ürünü yeni gördüm kirpikleri gürleştirdiğine dir garanti veriyor satıcı alıcılar olmuş belki burdan alan olmuştur :KK70: kullanan var mı acaba ?birde white fibers var oda aynı satıcının ama bu uzatıyormuş..kullanan varsa yardım etsin lütfen hem uzatıp hem gürleştirmek istiyorum :))))))))))))))sırnaşık şey

hmm enteresan ınsallah oole bı urun gercekcıdır tatlım cok ıı olur gercekten

burdan yanlızca ürünü kullananların ürün hakkındaki değerlendirmeleri verilebilir nerden alındığı değil lütfen satışı için arama motorlarından yardım alın

burdan yanlızca ürünü kullananların ürün hakkındaki değerlendirmeleri verilebilir nerden alındığı değil lütfen satışı için arama motorlarından yardım alın

anlayamadığım kim nerden aldığını yazmış ben zaten kullanıcı var mı yorumu nedir diye konu açmıştım canımm fisfisfis

ben biliyorum böğürtlen tozları hibirzararı yok biliyorum ilk önce rimel sürüyorsun hemen kurumadan tozu uyguluyorsun ve tekrar rimel biraz zahmetli ama sonuç güzel oluyor.heme dolunluk ve uzunluk veriyor tavsiye ediyorum arkadaşlar internet sitelerde var benim kullandığm angel eyes

bu tsuya tsuya çin malı mı? eğer öyleyse almadan önce bir daha düşün araştır. Çin malı kozmetiklere güvenmiyorum. Bir kere peeling jeli aldım ve sonra ertesi gün çöpe attım berbat birşeydi. İçinde ne olduğu belli değil bu tip şeylerin. Kanserojen olur belli mi olur.

X