tsh yuksekligi

user0060

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Temmuz 2024
2
1
17
iyi gunler sac dokulmesi ve halsizlik nedeniyle bugun saglik ocaginda kan tahlili yaptirdim.Sonuclarimda ferritinim dusuk glukozum(aclik kan sekeri) yuksek kan sayimi degerlerimdeki bazi degerlerim yuksek ve tsh degerim normalin cok uzerinde yani 26 cikti doktor cok sasirdi ve yarin tekrar tahlil icin cagirdi sizce bu deger neden bu kdar yuksek ve icerde nodul olabilir mi bana ne gibi yan etkileri olabilir (ek olarak hgb degerim normalin bir tik ustunde cikti bunun sebebi sigaradan olabilir mi?) cevaplarsaniz sevirim bu arada 17 yasindayim

Tiroidler için dahılıyeye git ilaç başlarsın takibin yapılır 2 ayda bır duzene gırene kadar ve ultrason ister nodüller buyuk dıye bakmak için ama genel olarak saglık ocagı bıraz fazla cıkıyor sonuclar nodüllerin yoksa sıkıntı yapma ilaçla düzene girer ama ilacı sureklı kullanıcaksın hayatında onunla bir bütün olucaksın kısacası 3 senedır kullanıyorum duzene gırsede bıraktırmıyor doktor

tesekkur ederim gecmis olsun sana da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…