Trombofili paneli normal mi ?

anamon

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2023
7
2
33
Merhaba arkadaşlarım güzel anneler 2 aya yakın olucak neredeyse testimi vereli ama sonuçlari pek anlayamadım özel doktoruma randevuma daha 10 gün var aramızda bu sonuçlardan anlayan kimse varmı?

Konudan bağımsiz ama ne kadar tuttu ücreti ? Heterezigot homozigot kadar önemli degil diye biliyorum

Konudan bağımsiz ama ne kadar tuttu ücreti ? Heterezigot homozigot kadar önemli degil diye biliyorum
Merhaba ben şehir Hastanesi'nde yaptırdım bı ücret ödemedim ama kendi doktoruma muayne başı 900 TL ödüyorum ben ilk kez yaptırdım heterozigot gebeliğe engelli acaba

Merhaba ben şehir Hastanesi'nde yaptırdım bı ücret ödemedim ama kendi doktoruma muayne başı 900 TL ödüyorum ben ilk kez yaptırdım heterozigot gebeliğe engelli acaba
Pihtilasma bildigim.kadariyla hamilelige degil hamileligin devam etmesine engel olan bir sey.Ben ilk gebelik kaybimdam sonra kizima hamile kalinca 9 ay oksapar igne kullandim.2.cocugu düsününce doktor trombofili testi yaptirmamı istemisti de ondan sordum.Insallah her sey gönlünüzce olur

Peki kötü bir şeymi ciddimi yani benim 4 düşüğüm var doktorum rahmimde şekil bozuklu ayrıca perde olduğunu söyledi(
Aslında kan sulandırıcı iğneyle sağlıklı doğum yapan çok insan var rejimden kaynaklı olduğunda bazı hastalar ameliyat oluyolar doktor ne öneride bulundu

Anladım inşallah sizinde gonlunuze göre olur bendede oluşan bu sorunlar devam etmez umarım bir çaresi vardır (

Aslında kan sulandırıcı iğneyle sağlıklı doğum yapan çok insan var rejimden kaynaklı olduğunda bazı hastalar ameliyat oluyolar doktor ne öneride bulundu
Rahim filmi istedi dediki eğer muhale edilmesi gerekiyorsa edilecekmis ama henüz bu sonuçları görmedi sadece ultrasonda gördü 2 perde var şekil bozuklugu var dedi

Kan sulandırıcı folik asit b 12 takviyesi mutlaka kullanmanız gerek
Çok teşekkür ederim inşallah dediginiz gibi gerek kalmaz kan sulandirici kullanıyorum onuda doktorum tavsiye etmişti ama bakalım bu sonuclara göre ne diycek umarım gebe kalmama engel olan bir unsur yoktur

Çok teşekkür ederim inşallah dediginiz gibi gerek kalmaz kan sulandirici kullanıyorum onuda doktorum tavsiye etmişti ama bakalım bu sonuclara göre ne diycek umarım gebe kalmama engel olan bir unsur yoktur
İnşallah rabbim hepimizin yüzünü güldürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…