TRISEQUENS 28 TABLET

Balailesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2022
1
0
37
Bu ilacı kullananlar, Bi zararını gördü mü, yazabilir mi? 35 yaşındayım, doktor menopoza girdiğimi söyledi. Gün de bir adet şeklin de içmeye başladım. Yan etkileri beni korkutuyor. Tecrübesi olanlar paylaşabilir mi

Ben kullandım 26 yaşında kullandım hamilelik için hiçbir yan etkisini görmedim ilacın

Merhabalar, bu gece saat 02,00 de bir sancı ile uyandım, belki geçer diye 2 saat dayandım, öyle bir ağrıydı ki, gittikçe dahada şiddetlendi, belden aşağım tutmaz oldu, ayakta zor durdum, kusmaya başladım ama sadece su geldi tadı ve kokusu vardı, acilden girdik, hemen serum taktılar, bir saat sonra rahatlama başladım, ama halen bacaklarımda titreme vardı, başka bir serum daha taktılar, 4 saat acilde kaldık, bünyeniz ilacı kaldırmamış olabilir, yan etkisi olabilir, geçici yan etkileridir, ama kadın doğumcuya gidin dedi, yaşım 42, bir ara sanırım acıdan öleceğim sandım, bu ilacı bir daha kullanmayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…