Trendyol sigorta ?

Emily19

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
439
403
Merhaba. Bugün anneme ekmek takdiri aldim trendyoldan . Altta da sigorta şeyleri çıktı. 1 yıl ek garanti diyordu . 58 liraya 1 yıllık ek garanti yaptırdım. Sonra bir yoruma denk geldim. Satıcı, trendyol sigortası bizi ilgilendirmez , biz ürünlerimizi sigortalarmıyoruz , o trendyolun sorunu demişti. Şimdi ben bu sigorta siparişini iptal edeyim mi ? Çünkü hem ekmek yapma makinesi aldım hem de sigorta sipariş vermisim. Be yaptığımı ben bile anlamadim

Ben robot süpürge almıştım,2.yılın sonunda ek sigortayla uzattım bir sorun yaşamadım ama bilemedim.

Mantıken trendyol sigortası için olası bir durumda trendyol ile iletişime geçmek gerekir. Satıcıyı ilgilendirmez bu durum

Trendyol un kendine ait sigortası yani satıcıyı bağlamaz. Ama poliçede baktınız mı? Mesela ben mantıksız bulmuştum boş bir sigorta diye hatırlıyorum.

Trendyol un kendine ait sigortası yani satıcıyı bağlamaz. Ama poliçede baktınız mı? Mesela ben mantıksız bulmuştum boş bir sigorta diye hatırlıyorum.
Hayir . Poliçe ne demek anlatır mısınız? Gerçekten çok cahilim bu konuda

Hayir . Poliçe ne demek anlatır mısınız? Gerçekten çok cahilim bu konuda
Sigorta poliçesi demek, alacağınız hizmet ne ise onun maddeleri olur. Örneğin hırsızlık, sıvı teması, garanti dışı onarım vb. Ürünün altında poliçe var ya, orda bir ünlem işareti olur daire içinde. Oraya tıklayın ve okuyun neyi kapsıyor diye. Hepsiburada daha kapsamlı, Trendyol sanki boş bir poliçeydi, öyle hatırlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…