Travma sonrası stres bozukluğu

Li-moon

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2011
5.236
2.033
Merhaba arkadaşlar. Korktuğum bir olaydan sonra anksiyete bozukluğuna yakalanmıştım. Uzun yazıp sizi sıkmak istemiyorum. Hamile kalmakla ilgili korkularımda vardı. Hamile kalınca korkar mıyım bebek hareket ettikçe diye kaygılarım vardı.içimde bir canlı olma düşüncesi korkutuyordu ama çok şükür korktuğum gibi olmadı bebeğime körü körüne bağlandım hareket ettikçe huzur buluyorum. Simdide doğunca alışır mıyım ya korkum aklıma gelip bebeğimden de korkarsam (ilk atakta bütün insanlardan herkesten herşeyden korkuyordum aklıma o geliyor) gibi düşünceler geliyor. Psikologa gittim. Travma sonrası stres bozukluğu anksiyete bozukluğu teşhisi koydu. Korkumun olmayacağını, doğumdan sonra geçeceğini ama başka kaygılar yaşayabileceğimi söyledi. Şuan terapi almıyorum doğumdan sonra almayı düşünüyorum. Bana yardım edin bu korkum yersiz değil mi kızımı inanılmaz seviyorum görmeden bağlandım her anne gibi ama bu düşünceler beni mahvediyor

kesinlikle hiçbir sorun yaşamazsın canım benim hiiiçççç canını sıkma, ama psikoloğa da mutlaka git doığumdan sonra iyi gelir

kesinlikle hiçbir sorun yaşamazsın canım benim hiiiçççç canını sıkma, ama psikoloğa da mutlaka git doığumdan sonra iyi gelir
Çok teşekkür derim canım destek görmek nasıl iyi geliyor anlatamam.ömrüm olmasını korktuğum şeylerle geçiyor.psikologta hiç sorun olmayacak diyor ama başka korku ve takıntılar başlar diyor.gerçekten de öyle biri geçiyor biri başlıyor

Kimse cevap vermiyor. Sanırım travma sonrası stres bozukluğu anksiyete bozukluğu sadece bende var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…