Bebek İkinci El Travel sistem bebek arabası ariyorum

makbulecelik34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
198
141
Arkadaşlar temiz kullanılmış İstanbul içi uygun fiyata verecek travel sistem bebek arabası arıyorum.. Not: erkek bebeğe uygun... Kraft twist rlx öncelikli tercihidir..

Son düzenleme:
Arkadaşlar temiz kullanılmış İstanbul içi uygun fiyata verecek travel sistem bebek arabası arıyorum.. Not: erkek bebeğe uygun...
Cnm bende casual cadillac var siyah kirmizi cok kullanisli sifiri 1200 tl ben yedek arabasi olan birinden aldim 650 ye ...dusunursen sana 450 ye veririm ist dayim

Cnm eşimin illaki kraft twist tarzı olsun diyor... Sana iyi satışlar dilerim...
twist her defasinda 3 parcaya ayrilarak katlaniyor ... youtube da butun arabalaarin tanitim videolari var cadillac tek parcada katlaniyor 2 parcada oluyor ... twist kullanicaksan asansorlu bimada oturmalisin bebekle o parcalari indirip yada cikarip kirmak cok zaman alir... rica ederimm...

twist her defasinda 3 parcaya ayrilarak katlaniyor ... youtube da butun arabalaarin tanitim videolari var cadillac tek parcada katlaniyor 2 parcada oluyor ... twist kullanicaksan asansorlu bimada oturmalisin bebekle o parcalari indirip yada cikarip kirmak cok zaman alir... rica ederimm...
Asansorumuz var cnm.. Hatta baston arabada var esimle beraber çıkınca haftasonlari kullanmak için eşim istiyordur bana kalsa ben arabamdan memnunum...

İlgilendigin için tesekkur ederim cnm.. Eşim illa kraft twist istiyor başlığı degistiremedim yoksa ekleyecektim onuda.. İyi satışlar dilerim..

Chicco i move Trio set bebek arabasi 2.el satin almayi düşünurseniz satabilirim....Ana Kucağı ve arabaya monte edilen kasasi..Puset ve Yağmurluk..Pusete takilan Tulum.soğuk havalarda kullanmak için. .Bebek Arabası ile uyumlu chicco anne bebek çantası......

Ürünün sadece ana kucağıni 9 ay kullandık. Pusete kısmınida 3 kere kullanıldı..oğlumoturmuyor içinde.erken yurumeye basladigiiçin hep yürümek istedi.oturtamadik bi türlü..bisikletle gezdik koca yaz ☺

ürünümüz çok temizdir.deformeolmamıştır.
rengi lacivert olanindandir.

950 TL

Chicco i move Trio set bebek arabasi 2.el satin almayi düşünurseniz satabilirim....Ana Kucağı ve arabaya monte edilen kasasi..Puset ve Yağmurluk..Pusete takilan Tulum.soğuk havalarda kullanmak için. .Bebek Arabası ile uyumlu chicco anne bebek çantası......

Ürünün sadece ana kucağıni 9 ay kullandık. Pusete kısmınida 3 kere kullanıldı..oğlumoturmuyor içinde.erken yurumeye basladigiiçin hep yürümek istedi.oturtamadik bi türlü..bisikletle gezdik koca yaz ☺

ürünümüz çok temizdir.deformeolmamıştır.
rengi lacivert olanindandir.

950 TL
Ürünün çok güzel ama fiyatı çok yüksek butcem için...

En fazla 600/650 verebilir butcem bu kadar...
Bmamas---papas-sola-bebek-arabasi-9406.jpg

Arkadaşlar temiz kullanılmış İstanbul içi uygun fiyata verecek travel sistem bebek arabası arıyorum.. Not: erkek bebeğe uygun... Kraft twist rlx öncelikli tercihidir..
Merhaba Graco evo var elimde ilgilenirseniz.oğlum 4,5 aylık. Sadece oto koltuğunu kullandım. Daha puseti hiç kullanmadık. Evim 4. Kat ve asansör yok ben bunu hiç hesaba katmamışım. Basit bir baston puset alacağım. Mothercareden aldım. Garantisi ve faturası mevcut. İlgilenirsen foto atabilirim

X