Transferin ertesi gün lekelenme şeklinde kanama

Helenizmrr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2022
167
38
31
Merhaba dün embriyo transferi oldum bugün tuvalete gittiğimde peçeteye lekelenme şeklinde kan geliyor biraz.Yerlesme kanaması olması için çok erken diye biliyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda

Evet bende dün yaşadım 2 gün önce transfer oldum dün 2 kere leke geldi pembe renk hastaneye sordum yapılan işlemden kaynaklı olabiliyor dediler takip edin çoğalırsa veya devam ederse söyleyin demişlerdi. Bugün bişey gelmedi şükür. Sizde takip edin yarında devam ederse inşallah etmez ama söyleyin merkezinize

Teşekkür ederim rahmin içine yerleştirilen kateter den dolayı mı oluyormuş acaba acımıştı canım zaten önemli bir şey değil miymiş bende endişelendim ama ilk günü olmadı bugün oldu nedense . Teşekkür ederm cevabınız için bir soracağım doktoruma bende

Rica ederim. Hem kataterden hemde spekulumdan dediler sonuçta rahime bir işlem yapılıyor tahriş olmuş olabilir endişe etmeyin dediler

Merhaba dün embriyo transferi oldum bugün tuvalete gittiğimde peçeteye lekelenme şeklinde kan geliyor biraz.Yerlesme kanaması olması için çok erken diye biliyorum bu durumu yaşayan var mı aranızda
Benimde oldu işlemden kaynaklı dedi doktor hatta 1 hafta sürmüştü hamile kaldım fakat dün öğrendik kalbi durmuş

Ben de transferin ertesi günü benzer bir durum yaşadım. Pembe renk kanama geldi, benim sadece peceteye lekelenme şeklinde değildi daha fazlaydı. Kasıntımda vardı idrar yolu enfeksiyonu olmustum. Ama enfeksiyonum çok çok azdı. Enfeksiyondan hiç öyle bir şey yaşamamıştım bu yaşıma kadar. Pek ilgisi yok gibiydi. O zaman çok korkmuştum test yaptırana kadar çünkü daha ertesi günü hiç böyle bir şey yasadigini anlatan bir yorum görmemiştim. Ben şimdi dönüp baktığımda tutunma kanamasi olarak düşünuyorun o kanamami. Eğer daha azsa tahrişten dolayi bir kanama da olabiliyormuş.

Ben de transferin ertesi günü benzer bir durum yaşadım. Pembe renk kanama geldi, benim sadece peceteye lekelenme şeklinde değildi daha fazlaydı. Kasıntımda vardı idrar yolu enfeksiyonu olmustum. Ama enfeksiyonum çok çok azdı. Enfeksiyondan hiç öyle bir şey yaşamamıştım bu yaşıma kadar. Pek ilgisi yok gibiydi. O zaman çok korkmuştum test yaptırana kadar çünkü daha ertesi günü hiç böyle bir şey yasadigini anlatan bir yorum görmemiştim. Ben şimdi dönüp baktığımda tutunma kanamasi olarak düşünuyorun o kanamami. Eğer daha azsa tahrişten dolayi bir kanama da olabiliyormuş

İdrar yolu enfeksiyonu tutunmaya engel olmuyor demek ki nasibinizde varmış 🙏🏻 bende tutunma kanaması 6.-7.günlerde olur diye gördüm hep o yüzden kafam karıştı ne olduğunu anlayamadım. Hayırlısı olsun hakkımızda siz kaçıncı haftadasınız

Transfer dolayısıyla hassasiyet oluşabiliyor, ekstradan fitil de kullanıyorsanız vajen epey tahriş oluyor. O yüzden kanamanız olmuştur, çok olmadıysa endişe etmeyin. İnşallah pozitif sonuç alırsınız 🩷

Transfer dolayısıyla hassasiyet oluşabiliyor, ekstradan fitil de kullanıyorsanız vajen epey tahriş oluyor. O yüzden kanamanız olmuştur, çok olmadıysa endişe etmeyin. İnşallah pozitif sonuç alırsınız 🩷
Evet sanırım tahriş oldu hafif yanma da oluyor çünkü transfer günü de canım acımıştı fitilde kullanıyorum ondan demek ki. Teşekkür ederim içim rahatladı ♥️

Evet sanırım tahriş oldu hafif yanma da oluyor çünkü transfer günü de canım acımıştı fitilde kullanıyorum ondan demek ki. Teşekkür ederim içim rahatladı ♥️
Transfer günü benim de çok kanamam olmuştu, sonra olmadı ama sedyede epey kan görmüştük. Çok acıtırsa ağızdan almaya müsade ediyor doktor, haberiniz olsun

X