Transferin 9. Gününde idrar testi negatif olanlar

muhendishnm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2024
14
3
30
Herkese selamlar. 5. Gun transferimin uzerinden suan 9. Gunumdeyim. Sabah erken gebelik testlerinden yaptim tek cizgi cikti. Cumartesi gunu 12.gun olcak doktorum kan testi icin 12.gun gel demisti. Suan asiri korkuyorum negatif cikacak diye. Bu durumda olup kanda pozitif goren var mi ?

Selam bende negatıf oldu , ama ilk denemede kımysaldı 8 cı gunde silik çıkmışdı 2 cı denemem negatıfşe sonuclandı 9 hazıranda 7-9 cu gunde erken testde negatıf cıkdı

Evet ,kanda 12 cı gun negatıf çıkdı 5 cı gun embryosu genelde 9-10 da çıkıyır erken gebelıkde ama çok ıcınızde şubhe varsa kan vere bılırsınız 9 cu gunde kanda beta hcg artıyor
aşırı korkuyorum şuan. 12.gün çağırdı doktorum o yuzden beklemekte istiyorum. Ama bu mesela beta hgc si ilk etapta düşük olanlarda acaba kaset testte pozitif mi gormustur negatif mi

Hiç üzmek istemem ama negatif gibi 5.gun embriyosuna çoğu merkez zaten 9.gunde bakıyor o zaman da değer 100 civarı oluyor. Bu da kaset testte kesin çıkar. Nolur kusura bakmayın, benim de bir negatifim var 5.gun direkt kanda bakmıştım ve kabullendim az da olsa yukselirdi diye. Diğer türlü her anınızı acaba ile geçireceksiniz. En temizi bugün acile gidip kan verin. Soru işareti de kalmasın.

Bilemiyorum. Hemşireme yazdım. O da 12.gunu bekleyelim kaset testlerdeki sonuçlara güvenmeyin dedi. 9 .gunun erken oldugunu soyledi. Bu sekilde negatif gorup kanda pozitif cikanlarin cok oldugunu soyledi.

aşırı korkuyorum şuan. 12.gün çağırdı doktorum o yuzden beklemekte istiyorum. Ama bu mesela beta hgc si ilk etapta düşük olanlarda acaba kaset testte pozitif mi gormustur negatif mi
Kaset test genelde yalnış ama erken gebelık yalnış vermıyor 9uzda , misal bende ilk deneme kımysal ıdı dusuk olsa da beta sılık cızgı vardı bunda hıc bır şey olmadı

Bilemiyorum. Hemşireme yazdım. O da 12.gunu bekleyelim kaset testlerdeki sonuçlara güvenmeyin dedi. 9 .gunun erken oldugunu soyledi. Bu sekilde negatif gorup kanda pozitif cikanlarin cok oldugunu soyledi.
Doğru çıkan var ama az , ama asla ilaçları bırakma doktor dıyene kadar ben negatıf olduğunu bılıyordım ama doktor diyene kadar bırkamadım

İnternetten simdi arastirdim. Benim yaptigim test minimum 25 i ölçüyo ama 9. Gunde 25 in altinda bi artis soz konusu olabilirmis. Fotoğrafta 0 ila 5 arasında gösteriyo 9. Gunu mesela. O yuzden umutluyum ne biliyim ya

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-19-14-28-40-175_com.android.chrome.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 184

Ay bilemedim. Bende 6ncı günde pozitif çıkmıştı
İlk idrarla yaptınız değilmi?
Bende ilk idrarla pozitif gerisiyle negatif çıktı bir süre.

Herkesin hikayesi o kadar farklı ki inan negatif olmasını düşünmek bile istemiyorum. Nasibimizde varsa olacak Allahın izniyle.

Merhabalar,
Benim de bugun 9.gunum, oglen erken gebelik testi yaptim negatif cikti ama ilk idrar degil. Yarin da kan testim var 10.gun.

benim de 5. gün embriyosu, doktorum 10. gün kan testi istedi.
9. günde tutsa çıkardı gibi geliyor canım, haziran grubunda 7. günde öğrendi çoğu kişi..
benim de bir negatifim var beni yanlış anlama biliyorum ne kadar zor olduğunu.. 3. gün embriyosu olsa erken derdim çünkü onda 12. gün oluyor test günü.. yine de kan sonucunu bekleyelim tabiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…