Transferin 8. Günü lekelenme

serappp809

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
173
41
25
merhaba arkadaslar 14 eylülde ovitrelle ve 19 eylülde taze transfer oldum. Doktorum Embriyo kalitesinin cok iyi olduğunu söyledi, bugün tam 8. Günüm sabah ilk idrarla freely marka erken gebelik testi yaptım negatif cıktı. Normalde kan testi icin doktorum 3 ekimde çağırmıştı ben burada erkenden pozitif görenleri görünce dayanamayıp yaptım. Şimdi ise çok çok az miktarda kahverengi bi lekelenme oldu. Doktorumu aradım ilacların etkisiyle böyle kanamaların normal oldugunu söyledi ama takip edip cogalırsa haber vermemi istedi. Dinlenmemi ve bol su icmemi söyledi. Bu durumu yaşayan ve bana moral vermek acısından pozitif görenler var mı? İlk denemem bu arada, geride 1 tane tek ve 1 tane de ikiz olacak sekilde dondurulmus embriyolarım var.

merhaba arkadaslar 14 eylülde ovitrelle ve 19 eylülde taze transfer oldum. Doktorum Embriyo kalitesinin cok iyi olduğunu söyledi, bugün tam 8. Günüm sabah ilk idrarla freely marka erken gebelik testi yaptım negatif cıktı. Normalde kan testi icin doktorum 3 ekimde çağırmıştı ben burada erkenden pozitif görenleri görünce dayanamayıp yaptım. Şimdi ise çok çok az miktarda kahverengi bi lekelenme oldu. Doktorumu aradım ilacların etkisiyle böyle kanamaların normal oldugunu söyledi ama takip edip cogalırsa haber vermemi istedi. Dinlenmemi ve bol su icmemi söyledi. Bu durumu yaşayan ve bana moral vermek acısından pozitif görenler var mı? İlk denemem bu arada, geride 1 tane tek ve 1 tane de ikiz olacak sekilde dondurulmus embriyolarım var.
Canım benimm bence erken test yaptın yeni yeni yerleşiyordur sen kendini yorma doktorunu dinle dinlen ve bol su iç❤️ her kadın gibi her gebelikte farklıdır başkalarının iyi ya da kötü olması seni etkilemesin çünkü herkes birebir ayı gebeliği yaşamayacaktır. Moralini yüksek tut o bir tuz tanesinden daha küçük senin mutluluk hormonlarınla tomurcuklanıp çiçek acacak iyi düşün kafanı rahatlat burası sana iyi gelmiyorsa kan sonucuna kadar girme bence, seni tanımasamda seviyorum çünkü bu zor zamanda ancak beni sen anlarsın 🙏🏼 dua edelim

Canım cok teşekkür ederim cok iyi geldi yazdıkların iyiki varsın bende seni tanımıyorum ama bu süreçte kimseyle dertlesemedigimiz icin aramızda bir bağ olusuyor, bende seni seviyorum 💕

X