Transferin 5ci gunu lekelenme

sevgim benim

Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2024
105
67
28
Selam arkadaşlar. Ben malasef Nisan ayında kürtaj oldum. Sonra biraz ara verdim.

Ve 24 Haziran'da yeniden tüp bebek transferim oldu . Dün yani transferin 5ci günü akşam çok az bi lekelenme oldu. Sadece silince gördüm. Merak edib test yaptım, negatifdi. Bugün 6ci gün bugünde çok az kahvemsi bir şey silince gördüm. Yine test yaptım yine negatif 😔
Öncekinde lekelenmeni transferin 13-14 cü gunleri yaşadım. O zamanda artık testim pozitifdi. Bu sefer böyle erken olunca korktum.

5 ci gün embriyo transferi yapıldı. Çok insan 5ci günden pozitif görmüş. Benim gibi önce negatif görüb sonra pozitif gören varmı acaba???

Yeni tutunuyordur belkide . Beta hcg kana anca gelir idrarda hemen çıkmayabilir eğer şu an çok düşükse değerin . Bir kaç gün sonra kan testi ver için rahat eder

Merhaba daha gitmedim. Çalışıyordum. Birazdan gidip vericem. Ama evde digital test yaptım, Positiv çıktı. İnşallah kandada çıkar
Ayy hadi inşallah benimde bugün 5.gün idrar testi yine negatif çıktı moralim bozuldu bende az önce gittim kan verdim. Hamileysem 10-15 gibi bir değer çıkarmış 5.gündeyken. Sizinde 5 ve 6. Günler evde yaptığınızda negatif çıkmıştı dimi

Ayy hadi inşallah benimde bugün 5.gün idrar testi yine negatif çıktı moralim bozuldu bende az önce gittim kan verdim. Hamileysem 10-15 gibi bir değer çıkarmış 5.gündeyken. Sizinde 5 ve 6. Günler evde yaptığınızda negatif çıkmıştı dimi
Ben hala bekliyorum. Doktor beni almadı yanına 😁 heyecandan ölücem. Evet bende dün sabah bile negatif çıktı. Dün 6 ci gündü. Bugün 7ci gün ve öğle test yaptım ama başka test onda çıktı. Sadece korkuyorum emin olamıyorum.

Hadi hayırlısı olsun. İnşallah çıkar , cevabını alınca buraya yaz tamam mı. Hadi inşallah. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah. Tez bir zanda sevinelim.

Bu benim 3cü denemem. 1 ci denemem hiç tutmadı. 2 ci denemem tutdu ama nisanda sonlandirmak zorunda kaldik bazi problemler olduğu için. Haziranda yeniden denedim dondurulmuş embriyom vardı.
İlk denememde negatif olunca yıkıldım valla çok güçlüsünüz 3 kere denemek çok yıpratmadı mı ben nasıl toparlancam bilmiyorum

X