TRANSFERİN 4. GÜNÜÜ 🩷🩷

marbled16

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2024
65
24
29
Selam kızlar bugün transferin 4. Günü belirtilerim azaldı yani tutundu mu tutunmadı mı bilmiyorum ama sizinde öyle oldu mu sadece göğüslerim şiş ve acıyor adet olacakmışım gibi onun haricinde değişiklik yok yinede dikkat ediyorum oturup kalkarken ama ilk üç gün kasık ağrım bel ağrım oldu kafamda kurmuyorum bu arada günlük kafamı dağıtacak bir sürü aktivite yapıyorum ama ister istemez düşünüyorsun illa ki dikkat ettiğin için sizin belirtilerinizde geçti mi devam etti mi yani devam etmesi mi iyi geçmesi mi bilemedim

Göğüs ağrısı bide arada adet olacak gibi hissediyordum başkada bisey yoktu ama negatif çıktı maalesef. Daha senin çok erken belirti arama zaten ilk üç günden sonra başlıyormuş tutunmaya.

Benimde 3 günün sadece ara ara kasıkta batma oluyor başka bı şey yok inşllah bizi bırakmaz bebeklerimiz

Ben 4. Gün test yapmıştım böyle çıkmıştı

Eklentiler

• 736B5285-7074-404D-B869-86357806C0CF.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 103
Kimisinde belirti oluyor kimisinde olmuyor. Belirti hiç arama bence. Rabbim yüzünü güldürsün inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…