transferden sonra promester 50 gr iğnesi

lidyaozkn92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
91
14
28
Arkadaşlar merhaba,perşembe günü 3. gün 1.kalite bir embriyo transfer oldum.Umarım tutar bugun transferimin perşembeyi sayarsak 4. günü. 3.gün yatarken kasığımın aşşağısı rahim ağzıma bir elektirik çarpması gibi bir şey oldu canım yandı parmak ucumda yürüdüm resmen çok kötü oldum nefes alamadım acile gitmek için kalktım yürüdüm iyi oldum ne zaman kalksam yürüsem iyiyim yatsam ağrım var.Promester biliyorsunuz ki yağlı yakan bir iğne acaba etkisi var mı tetim 30 eylülde.Ya da bu ağrılarım normal mi acaba tutunma belirtisi mi

Bende 7. Günü başladm transferin hala kullaniyorum çok kötü ama yapçak bişi yok . Kalmadan mı oluyorsun

ilaç bu ben her gün 2 flakon vuruluyorum.Kalçada ağrı sızı oluyor onda değilim ama şiddetli kasık ağrısı gaz sancısı gibi sancı yapar mı ki

Eki Görüntüle 3482021 ilaç bu ben her gün 2 flakon vuruluyorum.Kalçada ağrı sızı oluyor onda değilim ama şiddetli kasık ağrısı gaz sancısı gibi sancı yapar mı ki
Merhabalar 2 hafta önce transfer oldum aynı şekilde kasık ağrısı kasıkta çekme ve batma tarzı ağrım oldu bende tutunma belirtisi olarak görmüştüm ngs genetiği seçilmiş embriyo transferi oldum fakat sonucum negatif geldi inşaallah sizin olumlu olur

Her şey gönlünüzce olsun.Ben öyle hikayeler biliyorum ki tutan en kötüsüylede tutuyor.Nasip kısmet.Benimki 3.gün 1.kalite kiste olunca insan endişeleniyor bugün hemşirem ilaçlarda yapıyor olabilir dedi.Gaz sancısı da olabilir dedi.Bu iğne mafetti popomu bıçakla kesiyorlar sanki.Gönlüm rahat allaha bıraktım kendimi

Belirtileriniz neydi?Benimki bugun 5.gün 3.gün 1.kalite transfer edildi.İyi düşünüp iyi bakıyorum ama insanım telaş oluyor.Belirtide aramak istemiyorum
Benim ikinci transfede çok şükür pozitifi gördük öyle çok belirtim yoktu ilk başta 8 9 günlerinde başladı belirtim afedersin ishal kabızlık ateş basması yorgunluk ama ben zaten hamile olduğumu biliyordum paylaştığım postlarada bakarsan ikinci günüydü sanırım transfer günü hariç test yaptım burada paylaştım herkes lincledi beni ama pozitifti dördüncü gününden itibaren yaptım yine pozitif tabi benim ikizdi belkide ondan çok erken çıktı

Merhaba çatlatma iğnesi vuruldunuzmu acaba

Masallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…