Transferden sonra 6.gün testim

esros0023

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2024
17
17
26
Merhaba hanımlar 5 yıldır anne olmayı bekliyorum 4 yıl önce 1defa kimyasal gebeliğim oldu başka da olmadı tüp bebekte ilk denemem dondurulmuş embriyo transferi oldum ayın 12 sinde bugün 6. Günüm test günüme 4 gün var ve ben dayanamayıp test yapmak istedim ilk idrarla yapamadım ama 2. İdararla yaptım çok silik çıktı sizce var mı ? Heyecanlanmalımıyım?

Eklentiler

• 9EE9B3A7-DFC3-4C6A-A3CD-2F07DB189A70.jpeg
    9EE9B3A7-DFC3-4C6A-A3CD-2F07DB189A70.jpeg
    97,9 KB · Görüntüleme: 536
Merhaba canım bende 15 inde tranfer oldum 5.gün embriyoyla bugün 4.günüm bitecek nasipse ama bugün çok şişlik var bende sende de oldu mu birde sağ kasımda ağrılar var
Şişlik hissi ilaçlardan oluyor bende kasık bölgemde de transferin ilk gününden beri ara ara giren hafif kramplarım var normal olduğunu söylediler inşallah kucaklarımız boş kalmaz 🙏

Merhaba hanımlar 5 yıldır anne olmayı bekliyorum 4 yıl önce 1defa kimyasal gebeliğim oldu başka da olmadı tüp bebekte ilk denemem dondurulmuş embriyo transferi oldum ayın 12 sinde bugün 6. Günüm test günüme 4 gün var ve ben dayanamayıp test yapmak istedim ilk idrarla yapamadım ama 2. İdararla yaptım çok silik çıktı sizce var mı ? Heyecanlanmalımıyım?
Hayırlı olsun var tabiki 💕🫶

Tebrik ederim 💫 bende 5. Gün böyle silik bir çizgiyle öğrenmiştim 💗 test gününe kadar çizgi koyulasmasini takip ettim, öyle yapabilirsiniz.. hayırlısı olsun 🌸

Bende dayanamayıp yaptım. 4 eylülde ilk transferim 3.gün donmuş embriyo ile oldu. Test günüme 4 gün var. Belli belirsiz bir çizgi çıktı.

X