Transferden sonra 6. Gün idrar testi

Bu sabah ilk idrarla yine yaptım ama yine negatif
Yarın yapın işte bugün 5.gün oluyor transfer gününü saymayıp 6.gün yapmış burada okuduklarım göğüslerinizde büyüme var mı benimkiler inanılmaz büyüdü ara sıra da bel ve karın ağrım var kasık batması falan hiç yok bende o yüzden büyük ihtimal fitilin yan etkileri

Kızlar cuma transfer olmuştum dayanamayıp biraz önce test yaptım ve kocaman bir negatif çok üzgünüm

Testin adı flow sitometri bu arada, 3000 tl her gitmemde ödüyorum 12. Haftaya kadar devam ediyor serum
Merhaba bu transferden önce düşük kimyasal vs yaşadınız mı ben 3 senedir hiç gebe kalamadım pgtden saglam gelen 4BA embriyom da tutmadı ilk deneme idi benimle aynı mı durumunuz merak ettim doktordan bende böyle bir şey talep edeceğim

İlk transferim 5aa kalite olmasına rağmen tutmadı düştü

Inşallah bende de edilir hiçbir araştırma yapılmadan ikinci transferi olmak istemem
Siz talep edin doktorunuzdan bu testi yapmak istiyoruz diye. Normalde doktorlar 3-4 kez başarısız tüp bebek sonucunda bunu hastalarından istiyorlar. Doktorum benim ilk transferde tutacağını söylemişti kalitesi çok iyi olduğu için . Tutmadığı için hemen istedi o testi

Belki benden de isterler pgtli idi çünkü ama yinede talep edeceğim soylemeseler bile siz hangi hastanede tedavi oldunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…